Skocz do zawartości

VIII Subariada Mołdawia 2017


sebekian

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zniechęcaj sie, do wyjazdu jeszcze daleko, czesto w ostatniej chwili ktoś nie moze pojechać itp. szansa zawsze jest. Pamiętaj tez ze jest możliwość podjechania na luzie jako pasażer Miłosza i Beaty.

 

Dzięki! Jestem po prostu ostrożnie optymistyczny :) Przynajmniej Kaukaz jest zaklepany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawowa:

1. Dyrekcja

3 .Apacz

3. Justi

4. Sebekian

5. Urabus Family Team 1

6. Jastazen

7. Subary

8. MarkoV

9. ppmarian

10. marhof

 

Lista rezerwowa:

1. IzoTom

2. MUrsus

3. Urabus Family Team 2

4. bvb

5. B-52

6.drzemik

i poproszę jeszcze o numerek na IX Subariadę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Kompleksowe informacje podam oczywiście, ale za około miesiąc, gdy będę miał przerwę w wyprawach. Decyzja 100% hoteli podyktowana jest w tym przypadku głównie dwoma czynnikami.

A) wczesna wiosna, może być zimno - w tym roku co prawda w Mołdawii w kwietniu mieliśmy "dobrą termikę", ale w zeszłym roku na święta kwietniowe spadł śnieg! Kto będzie chciał mieć większą szansę zmarznąć pod namiotem - patrz IX Subariada Kaukaz  :P

B) mamy w Mołdawii kilka klimatycznych noclegowni z "dodatkowymi atrakcjami", które przypadną Wam zapewne do gustu

 

Zabieranie sprzętu noclegowego na 1-2 noclegi w terenie faktycznie jest trochę bez sensu.

Pod pojęciem "hotel" należy tu rozumieć np. agroturystykę z jedną łazienką na 3-4 pokoje albo przygotowany dla turystów, autentyczny kilkuosobowy ZAPIECEK!  :yahoo:

 

 

Mogę rozważyć drugi termin, upchnę ewentualnie wyłącznie 20-27 kwietnia. Niestety wiąże się to z przesunięciem o 2 dni mojej offroadowej majówki i w związku z tym musiałbym uznać to za "pewniaka" w ciągu najbliższych 2-3 tygodni.

Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,

Czyli możemy na szybko założyć dodatkowy wątek lub nawet nie tylko deklaracje grupy rezerwowej o chęci udziału w 2 terminie, czekam 2 dni na deklaracje potem wysyłam do rezerwy PW i zobaczymy. Generalnie dobra informacja.

 

Chętni na termin Mołdawia 20-27 kwietnia:

1.

Edytowane przez sebekian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze szlony pomysl, ale jakby pierwotna wyprawe przolozyc na termin 20-27 (teoretycznie pewne 10 załóg) a liste rezerwowa dac na 3-10 ?

Mysle tu głónie o pogodzie... i może tego 20-27 udałoby sie zrobic tak oczekiwany przez wszytskich (poza Irenka :) ) nocleg(i) w plenerze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będą dwa terminy to jestem chętny na 20-27 kwietnia można mnie gdzieś wpisać numerek obojętny chyba że ma to jakieś ogromne znaczenie?. Generalnie chciałbym pojechać na swoją  pierwszą Subariadę a czy będę spał w namiocie przy -10 czy w Hotelu to obojętne :)

Jeśli jednak nie będzie drugiego to pozostanę daleko na liście rezerwowej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze szlony pomysl, ale jakby pierwotna wyprawe przolozyc na termin 20-27 (teoretycznie pewne 10 załóg) a liste rezerwowa dac na 3-10 ?

Mysle tu głónie o pogodzie... i może tego 20-27 udałoby sie zrobic tak oczekiwany przez wszytskich (poza Irenka :) ) nocleg(i) w plenerze....

Ja mysle, że nieźle sobie nagrabiłeś u Irenki :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Numerki mają znaczenie wyłącznie podczas testowania marnych mostów, prawda?

Najpierw testuje Miłosz. Jeżeli jego Landek przejdzie ( coś koło 3T ), to i nasze przejadą bez problemów :)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...