Skocz do zawartości

VIII Subariada Mołdawia 2017


sebekian

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem, że hotele nie są obowiązkowe. A że wy z Poznania, a my z Krakowa, więc... :D;)

Przemo, potrenujemy to połączenie w praktyce na Kaukazie: będziemy holować się na zmianę  :biglol:  ;)

Edytowane przez Izotom
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista podstawowa:

1. Dyrekcja
3 .Apacz
3. Justi
4. Sebekian
5. Urabus Family Team 1
6. Jastazen
7. Subary
8. MarkoV
9. ppmarian
10. marhof

 

Lista rezerwowa:

1. IzoTom

2. MUrsus
3. Urabus Family Team 2
4. bvb


 

 

czy na liście rezerwowej jest limit miejsc

 

Na rezerwowej nie ma limitu miejsc... co więcej jak się zgłosi dużo chętnych to można by spróbować zorganizować drugi turnus. W zeszłym roku nie wypalił z braku zainteresowania, ale w tym... kto wie :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Odnośnie hoteli to trzeba wynegocjować z 2 noclegi pod chmurka przy ognisku, mam nadzieje ze nie w śniegu

Oj tam , oj tam. Wystarczy wynegocjować ognisko w ogrodzie hotelu :biglol:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namiot w kwietniu? :o 

 

Z tego co mówił Miłosz nie ma sensu taszczyć sprzętu turystycznego dla 1-2 noclegów. A na więcej noclegów jest zbyt wczesna pora i niepewna pogoda. Oczywiście wszystko się da, pytanie tylko czy nie lepiej skupić się nas głównym punkcie programu czyli winie i dobrym jedzeniu? ;)


 

Odnośnie hoteli to trzeba wynegocjować z 2 noclegi pod chmurka przy ognisku, mam nadzieje ze nie w śniegu

Oj tam , oj tam. Wystarczy wynegocjować ognisko w ogrodzie hotelu :biglol:

 

Pozdrowienia

 

 

A dla chętnych warty przy naszej "trzodzie". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bede sie upierał przy jakimś noclegu pod chmurka, w koncu to Subariada musi byc trochę hardcore, ustalmy tylko granice np 0stopni celcjusza w nocy jako granica. Same hotele to za duży wypas, choć mógłbym na to pójść tylko w jednym wypadku. Kiedyś pamietam ze Dyrekcja mówiła ze gdyby były same hotele to i druga połówka by sie zgodziła, moze to ten moment

Edytowane przez sebekian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Sebastian, przecież zawsze możesz się rozbić niedaleko hotelu i spać w namiocie. ;)

Ja, jako znany Beacie i Miłoszowi zmarzluch, trzymam się kurczowo ich obietnicy, że w kwietniu jednak będą same hotele (choć uwielbiam noclegi pod milionem gwiazd)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Sebastian, przecież zawsze możesz się rozbić niedaleko hotelu i spać w namiocie. ;)

Ja, jako znany Beacie i Miłoszowi zmarzluch, trzymam się kurczowo ich obietnicy, że w kwietniu jednak będą same hotele (choć uwielbiam noclegi pod milionem gwiazd)!

Będziemy demokratycznie głosować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie. Miłosz sam zaproponował wyjazd hotelowy, pewnie z powodów jemu tylko znanych. Na jeden dwa noclegi nie ma sensu brać sprzętu, w naszym przypadku to namiot, cztery śpiwory, dwa materace - a to już znaczna część bagażnika. Bez tego jest szansa na wyjazd bez boxa, albo na dodatkowe miejsce na wino zakupione na miejscu. Albo na zabranie gitary. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ustalmy tylko granice np 0stopni celcjusza w nocy jako granica

 

Tak sobie przypominam, że niewiele osób chciało spać na pustynni, w drodze powrotnej z Krymu, w namiocie. Tam było o st. C. Pamiętam, że nie było miło bo całą noc nie spałem: nosek mi zamarzał :rolleyes: Myślę, że spanie to jeszcze ale poranna toaleta, śniadanie itd. może być niemiłym doświadczeniem w niskich temperaturach dla przeciętnego użytkownika Subaru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bede sie upierał przy jakimś noclegu pod chmurka, w koncu to Subariada musi byc trochę hardcore, ustalmy tylko granice np 0stopni celcjusza w nocy jako granica. Same hotele to za duży wypas

 

Przypomniało mi się takie stare syberyjskie przysłowie: kto ma jeszcze ciepłe serce może mieć już zmarzniętą dupę... i bardzo bym nie chciał, aby sprawdziło się ono w moim przypadku ;)

 

Hotelik tu,

Hotelik tam,

Bo na Mołdawię,

Taki mam plan!

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Kiedyś pamietam ze Dyrekcja mówiła ze gdyby były same hotele to i druga połówka by sie zgodziła, moze to ten moment

 Tak, to jest właśnie "ten moment" :yahoo:

 

Na otwarciu naturalnie będę - cieszę się na spotkanie z Łódzką Ekipą

 

Pozdrowienia

Edytowane przez Dyrekcja
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

sebekian powiedział Kiedyś pamietam ze Dyrekcja mówiła ze gdyby były same hotele to i druga połówka by sie zgodziła, moze to ten moment  Tak, to jest właśnie "ten moment"

 

To my tym bardziej czekamy aż ktoś się wykruszy z listy podstawowej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpiwór czy namiot zawsze warto zabrać, bo nie wiadomo jaka sytuacja nas spotka, nawet jak w planach jest 100% hoteli. Na I subariadzie noclegów było 50/50, a zakres temperatur był olbrzymi (zdarzało się chodzić po kostki w śniegu mając na nogach sandały :D), jeden z noclegów w dolince (ostatni) odbył się przy temperaturach zbliżonych do 0 - do przeżycia jako doświadczenie, ale entuzjazm rano trochę opadł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...