Jump to content

Domykanie szyb w GC8 TYPE-R

ja_bi
 Share

Recommended Posts

Ok, bo jeden taki kolo twierdzi, że miał coś takiego w MY00.

Robię przekładkę już dłuższy czas i wychodzą mi jakieś kwiatki z elektryką dlatego powstało pytanie.

Może coś podpowiecie gdzie szukać powodu na sygnalizację check engine, czy coś nie halo z sondą lambdą?

Cieszcie sie, ze szyby elektryczne, a nie na korbke ;) Domykanie... heh, maja ludzie wymagania :)

Ami. 

Ja znalazłem coś takiego " moduł domykania szyb" made in Poland zamontowany na taśmę dwustronną w drzwiach kierowcy. Schemat blady, nic nie widać i nie wiadomo jak to działa i czy działa.

Jest bo jest, czy to działa z alarmem i pilotem - nie wiem. Nie daje więcej mocy  więc olewam :)

Mam MY 98.

Znalazłem dwie zielone były już rozpięte i dwie czarne złączone rozpiąłem je też i check zgasł.

Jednak po kilku odwinięciach do czerwonego i check świeci na nowo !?. Coś jakby jeden cylinder zaczął kuleć, o co kaman ? 

Mam MY 98.

Znalazłem dwie zielone były już rozpięte i dwie czarne złączone rozpiąłem je też i check zgasł.

Jednak po kilku odwinięciach do czerwonego i check świeci na nowo !?. Coś jakby jeden cylinder zaczął kuleć, o co kaman ? 

zepnij jeszcze raz czarne kostki i wymrygaj co tam nie halo z autem.

• 1 month later...