Skocz do zawartości

Problem z serwisem JM AUTO Wrocław


Chińczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Użytkuje forestera xt 2014 od czerwca tego roku, wszystko było Ok do momentu kiedy zauważyłem, że na D na światłach telepie autem. Kilka wyzysku w serwisie, stwierdzili że ten model tak ma. Diagnosta po jeździe testowej powiedział, że to nie jest normalne, wgrał nowy soft krzyki i silnka lecz to nie pomogło. W między czasie zauważyłem, że jak się telepie to mrugają światła do czytania w środku i wszystkie światła zewnętrze łącznie z ksenonami. Serwis dalej nic nie stwierdza. Auto już ponad tydzień, a oni dziś mówią, że nic nie znaleźli, a takie samo auto mieli i było podobnie ( nie tak mocno jak u mnie ale podobnie). Dział techniczny nic w odczytach silnika nie znajduje, alternator po ekspertyzie ponoć działa jak złoto.Macie jakieś doświadczenia jak zmusić ich do naprawy ? Nie mam juz siły do nich, jeszcze każą mi płacić za 3 dni auta zastępczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Macie jakieś doświadczenia jak zmusić ich do naprawy

 

Ja, 8 lat temu też nie potrafiłem .... I od tego czasu serwisuję w MTS Dzierżoniów. Mam dokładnie 2 x dalej ale jestem w 100% zadowolony, a nawet więcej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karas masz rację co do prac lakierniczych. Dałem im auto do polerki lakieru, oddali całe w kółkach, takich jak hologramy. Dopiero jak poprawili było Ok. Tragedia, w poniedziałek zabieram auto i daje do Dzierżoniowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc... nie mogę się zgodzić z tymi negatywnymi opiniami. Oddałem tam moje auto do naprawy przerysowanego i wgniecionego boku. Naprawa z AC, więc padło na ASO JM Auto. Obsługa klienta przy przyjmowaniu auta bez zastrzeżeń, miło i sympatycznie. Za to termin wykonania naprawy... porażka, ponad 6 tygodni czekania na coś, co powinno zająć góra tydzień. Ja rozumiem, że niektórych części nie ma na miejscu, ale w dzisiejszych czasach lekka przesyłka z JPN lub USA idzie koło tygodnia :P Jakość naprawy bez zastrzeżeń, żadnych niedociągnięć czy koniecznych poprawek :) Niech będzie sprawiedliwie z opiniami na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, nie tylko jest tam źle. Pierwsza wizyta po przejęciu leasingu mile mnie zaskoczyła. Poprawili połamany plastik maskujący coś tam pod fotelem pasażera, poprawili śrubę mocowania siatki w bagażniku oraz podnieśli światła bo krótko świeciły. Wszystko bez kasy, ale z moim przypadkiem telepania i przygadania świateł męczyli się od lipca ( dalej męczą się ). Co gorsza próbowali wmówić mi, że tak mają wszystkie FXT, w serwisie czułem jak patrzą na mnie jak na debila, który się czepia. Nadmieniam, że doszli co jest problemem. Grzecznie zadzwonili, oznajmili że uszkodzony jest alternator i muszę jeszcze czekać 2 tygodnie na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oddałem tam moje auto do naprawy przerysowanego i wgniecionego boku.
To ASO ma własną blacharnię/lakiernię, czy oddaje auto do podwykoawcy jak większość ASO?

 

 

Jasne, nie tylko jest tam źle. Poprawili

połamany plastik maskujący coś tam pod fotelem pasażera,

poprawili śrubę mocowania siatki w bagażniku

oraz podnieśli światła bo krótko świeciły.

W sensie, to miał być żart, szydera? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...