Skocz do zawartości

Forester SF kompatybilność tłumików końcowych


pajac_am

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję szybkiej pomocy bo w przyszłym tygodniu jadę Forkiem na urlop, a dziś rozpierdziała mi się końcowa puszka :(

Na załączonym zdjęciu widać, że wcześniej ktoś założył tłumik od czegoś innego bo jest za krótki.

Pytanie czego szukać, żeby pasowało bez rzeźby, trochę pojeździło i było maksymalnie ciche?

Czy wersja silnikowa ma znaczenie, czy do ssaka podchodzi taki z S-turbo i nie ma jakiegoś zamulania?

Czy do SF pasuje taki z SG? dodam, że w przyszłości będę zakładał hak i nie chciałbym żeby coś kolidowało.

A tak to wygląda teraz:

gallery_9259_792_2657485.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkopie swoj temat.

Sprawa wyglada tak, ze tlumik kupilem nowy, dedykowany Walker.

I po zalozeniu okazalo sie, ze jest schowany identycznie jak ten stary, a zeby go dopasowac, musialem troche po doginac mocowania.

Wywnioskowalem z tego, ze ktos wczesniej wymienil te centralna rure wydechu na zbyt krotka.

Rozwiazania widze 2:

Rozetne te centralna rure i wspawam kilku centymetrowy kawalek, albo zaloze kawalek rurki na koncowke tlumika i tez bedzie git.

Tak czy inaczej, z tym sobie juz poradze.

 

Teraz mam podobny problem w Imprezie.

O ile we forku chcialem tlumik max cichy, tak w Imprezie chce cos pomiedzy max glosnym przelotem jaki mam teraz, a max cichym jak we Forku.

Pytanie czego szukac? Czy oem tlumiki z Forka S turbo spasuja do Imprezy GC?

Prosze, niech mi ktos napisze co, z czego i z jakich rocznikow podejdzie mi do Imprezy. Tak zeby nie trzeba bylo rzezbic.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...