Jump to content

Zakres przeglądów h6 3.6

Paku
 Share

Recommended Posts

Witam,

Szukam i nie mogę znaleźć zakresów przeglądów dla OBK 3.6.

Mam kopię jakiegoś potwierdzenia wykonanych czynności i coś tam widzę ale szukam bardziej oficjalnej wersji.

Najbardziej to interesuje mnie obecnie 90kkm.

Przy okazji mam takie spostrzeżenie, które mnie dziwi.

Mianowicie z w/w karty przeglądów wynika że 90kkm to nic wielkiego, a w cenniku dyrekcji jest to najdroższy przegląd np. dla Legacy.

Mianowicie z w/w karty przeglądów wynika że 90kkm to nic wielkiego, a w cenniku dyrekcji jest to najdroższy przegląd np. dla Legacy.

Hmmm. Ja w tym cenniku widzę, że 60kkm jest droższy.

Czyżbym miał obrócony monitor? 

lekko off-topic, ale widzę że mamy takie same samochody (przy czym ja od wczoraj więc mam dużo głupich pytań) ...

Chodzi mi o kluczyk elektroniczny, jakoś tam opanowałem otwieranie i zamykanie, ale zrobiłem test, pt. zostawiam otwarty samochód i idę sobie w siną dal ... po 1h wróciłem (bez kluczyka w kiszeni),  a samochód dalej stał otwarty.

Czy to normalne? Nie powinien sam się zamknąć?

Alarm też się nie uzbroił.

Czyli w SUBARU OBK MY'12 NIE DA SIĘ skonfigurować tak alarmu i zamków żeby samochód sam się zamknął gdy nadajnik "keyless access" wyjdzie poza zasięg anten zmontowanych w samochodzie ?? Czy tak?

A już się ucieszyłem ... nie mam kluczyka, który mógłbym ustawić w pozycji stand-by, mam guzik.

To samo możesz przecież zrobić 'guziolem' i to w każdym aucie z 'keyless'.

Wysłano z Xperia Z3

A to sorki .. rzeczywiście.. nie wiedziałem że to to samo.

Da się to zrobić

Przekręcenie kluczyka w pozycję standby, otwierasz drzwi i zamykasz trzy razy. Na koniec dwa razy ryglujesz drzwi od środka przyciskiem na drzwiach.

A czy znana jest procedura odwrotna, czyli żeby przywrócić stan obecny?

lekko off-topic, ale widzę że mamy takie same samochody (przy czym ja od wczoraj więc mam dużo głupich pytań) ...

Chodzi mi o kluczyk elektroniczny, jakoś tam opanowałem otwieranie i zamykanie, ale zrobiłem test, pt. zostawiam otwarty samochód i idę sobie w siną dal ... po 1h wróciłem (bez kluczyka w kiszeni),  a samochód dalej stał otwarty.

Czy to normalne? Nie powinien sam się zamknąć?

Alarm też się nie uzbroił.

Nie mam takiej opcji uruchomionej i zresztą nie widzę w tym sensu - po co mi się ma auto samo zamykać w garażu, albo zostawiając kogoś w środku na chwilę itd.