Skocz do zawartości

Panel klimy legwan V -> IV. Da się ?


recki

Rekomendowane odpowiedzi

Schemat podłączenia klimy masz wyżej na kartce, awaryjne z nowego panela wspinasz w 2 środkowe piny instalacji, do anteny robisz przejściówkę z oryginalnego kabla od radia i wtyczki iso

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schemat podłączenia klimy masz wyżej na kartce, awaryjne z nowego panela wspinasz w 2 środkowe piny instalacji, do anteny robisz przejściówkę z oryginalnego kabla od radia i wtyczki iso

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka



Nie bardzo rozumiem co masz na myśli mówiąc 2 środkowe. ab5fbfdb2d45e80de48253226d799392.jpg
Przekreslone piny są zajęte

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg moich schematów (te z kartki) na pinach 1,2,7,8 są awaryjne (nie pamiętam ktore- znajdź omomierzem) i te dwa od awaryjnych wspinasz w dwa srodkowe 4-ro pinowej kostki od awaryjnych która masz z instalacji (kolejność dowolną)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniazdko masz dobre. Na zdjęciu kartki masz rozmalowane wtyczki czyli nie to co na twoim zdjęciu z tylko druga część!! Zwróćwtyczki mają cycki do góry! Jeżeli panel sprawny to musi dzialac- już kilka aut tak zrobionych jeździ. Ale mi się wydaje że jakiś czeski błąd po drodze robisz i dlatego nie działa.
Skąd jesteś? Bo na tel nie widze

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego na zdj. oznaczyłem połączenie wtyczki 8 pinowej na nowe gniazdo. Może źle to przeniosłem na nowy panel, a może sam panel nie działa. Wydaje mi się że kable do nowego panelu przylutowałem dobrze. 

Z Warszawy.

Edytowane przez zazulwwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam odkopuje temat będę bawił się w mody w swoim gacku. Pytanie może retoryczne ale mnie nurtuje i nie widziałem tutaj jednoznacznej odpowiedzi. Oczywiście wyświetlacz w panelu z legacy v działa? Jeśli tak to Tobie recki pokazuje w stopniach F? 
Działa bez zajakniecia. Wszystko ok.
Czemu miałby świecić w F ? Pochodził od cejsjuszowej wersji, ecu też celsjuszowe... także Ć świeci. Wydaje mi się że skalę definiuje ECU a panel tylko wyświetla to co mu ecu karze (ale to tylko domysły, po tym jak widziałem stopień skomplikowania wyświetlacza w srodku). Najprościej byłoby zamieszać wersjami

melduje ze nic nie musze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam odkopie teraz ja temat :)

Walczyłem z oryginalnym panelem klimy 

A mianowicie zdobylem radio wersje ang i je rozbebeszylem

Wyswietlacz zrobiłem na kabelkach I przyciski przerobilem na mikroswiche

Ale przy próbach podłączenia niestety nic nie zalaczylo 

Nie wiem czy gdzies blad popelnilem czy np wina tego ze to w testach juz nie bo pol radia, brak odtwarzacza cd i wyświetlacza górnego!

Takze nie poddalem się walczę dalej ale .... 

czekam teraz na panel z gen V mimo ze nie mam u siebie klimy dwu strefowej :)

a ponizej jak mialo wyglądać 

20190521_194301-1.jpg

20190521_194639-1.jpg

Dzis ponownie sprobowalem sprawdzic na spokojnie ten org panel

Działa, okazujr sie ze brak zasilania było 

Wiec oprócz wtyczki od sterowania klimy tej 8 pin trzeba podpiac glowna zasilania

 

Ale jeszcze teraz mam problem bo chyba sproboje przejsc na panel z V tylko z tego co zauwazylem u mnir w kostce od sterowania klima w IV nie wysztkie piny sa zajęte 

Na ktorych jest zasilanie?

Zasilanir do panelu z V

Edytowane przez wronka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...