Skocz do zawartości

Panel klimy legwan V -> IV. Da się ?


recki

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi po głowie pewna modyfikacja w skład której wchodziłaby niestety lekka zmiana na środkowej konsoli. Pacjent - legaś IV (2005), panel klimki klimatronic jednostrefowy. Planowana modyfikacja to min - założenie panelu z wersji V (2009+) - tutaj jest dwustrefowa w standardzie.

Pytanie- prośba mógłby ktoś dobry zmierzyć szerokość u góry i u dołu oraz wysokość powiedzmy w środku tego panela z Gacka V (przypuszczam że będzie podobnie jak w IV).

 

Oraz druga kwestia ale tutaj to chyba będzie ciężko - czy panele są chociaż podobne od strony elektrycznej na wyjściu- wiem że mój od jednostrefowej klimy ma we wtyczce 2 rzędy po 4 piny, ten dwustrefowy ma 2 rzędy po 6 pinów (no bo ma w końcu więcej do zasterowania i musi podać zasilanie oraz oświetlenie). Producenci też różni Kenwood / Continental ale może fhi zachowało integralność sterowania (w Legacy IV w wersji z klimą dwustrefową też zdajesie jest więcej złącz niż 2x4 a panel podchodzi plug'n'play do auta z jednostrefową klima)? 

 

Uprzedzę dziwne pytania - chcę zamontować radio 2 din w miejsce fabrycznego, Z dopasowaniem plastików nie będzie raczej większego problemu natomiast jest zgryz z panelem klimy - w moim radiu gx-201lh panel jest zaszyty razem z panelem radia na jednej płytce i ni cholery nie widzę opcji żeby to rozdzielić. 2 din nie wejdzie chyba że płytka czołowa kończyłaby się maks 1-2 cm ponad wyświetlaczem klimy (normalnie jest aż do góry radia). Niestety obcięcie jej na tej wysokości "i już" odpada - w połowie wysokości wyświetlacza radia jest jakiś scalaczek sterujący obydwoma wyświetlaczami i pewnie sterujący nawiewami i resztą kabaretu. Jedyne dwa wyjścia jakie widzę na tą chwilę- wyszukać na płytce czołowej "trasę" najmniej bolesną, pociąć po niej płytkę, cienkie kabelki i łączenie (upierdliwe i druciarskie ale pozwoli "położyć" część płytki czołowej która jest ponad wyświetlaczem klimy w poziomie i to zrobi miejsce dla radia 2 din) albo właśnie montaż panela klimy z wersji poźniejszej gdzie jest on po ludzku oddzielony od radia.

Znalazłem jakieś manuale które wyjaśniały step by step gdzie ciąć płytkę ale dotyczyły one niestety wersji z klimą dwustrefową gdzie scalak sterujący radiem i klimą są rozdzielone i ten od klimy jest pod wyświetlaczem i górną część płytki można po prostu odciąć i wypiep .... .

 

Gdzieś w czeluściach internetów odnalazłem nawet takie adaptery do tej wersji radia (tylko że RH ale to bym przeżył) z górną ramką dopasowaną do 2 din i osobnym panelem klimy ale ogłoszenia były z przed co najmniej kilku lat, napisane krzaczkami i za jakieś dziesiątki tysięcy jenów, Po ludzku i w ludzkiej cenie - brak.

Mam to: post-23965-0-69082400-1472716923_thumb.jpg 

A chciałbym mieć to:post-23965-0-34448000-1472716923_thumb.jpg

Zdjęcia pożyczone ale mam nadzieję że się nikt nie obrazi, oddam niezniszczone jak tylko rozwiąże problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej wsadzic radio/tableta/cokolwiek w skrzynke wyzej tam gdzie teraz masz zegarek ?

 

tak i tak troche roboty ale przynjamniej mysle ze radio w skrzynce mniej inwazyjne.

Myślałem o tym ale:

Zostaje naprawdę średniej jakości radio bez możliwości obsługi multimediów, telefonu itp(chociaż po upgradzie głośników, wyciszeniu drzwi oraz dołożeniu subwoofera gra już całkiem całkiem)

Udało mi się kupić w fajnej cenie radyjko z androidem.

Schowek się jednak przydaje.

Za dołożeniem u góry tableta przemawia tylko kwestia złodziejowa (kombinowałem i jeżeli bym tam dokładał to włożyłbym mniejszego tableta tak żeby zostawić klapkę i zaklapywać jak będzie auto stało w szemranej okolicy)

 

Na pewno szybciej i łatwiej ale cena wysadza z butów (za tyle to kupiłem stację z androidem) a tak nie dość że taniej to jeszcze satysfakcja - no to to już bezcenne. Gdyby taki kit trafił mi się w za parę stowek - nie zastanawiałbym się ale za paręnaście (bo przecież do tego pewnie doczepią się celnicy a nie wiem czy i us paluchów nie przyłoży) to wolę parę czy nawet paręnaście jesiennych wieczorów spędzić dłubiąc sobie taki kit "on my own" i mieć z tego kupę radochy (to jest też mój sposób na odreagowanie całych dni w biurze).

Pozostaje tylko dylemat - dłubać wersję lutowaną czy próbować adaptacji z V. Jak się nic konstruktywnego nie dowiem to będę robił za królika bo korci mnie żeby spróbować (tym bardziej że lekko przytyrany panel z V to kosztuje grosze na all....). Mam nadzieję że w ten sposób nie upalę czegoś - muszę namierzyć schematy elektryczne dla V (IV chyba gdzieś mam) i rzucić okiem jak jest po drugiej stornie panela- gdzie te kable idą i jakimi napięciami odbywa się sterowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recki, rozumiem że ten panel wychodzi drogo, więc może lepiej pokombinować z rozdzieleniem panelu klimy od radia (oryginalnych) i dorobić ramkę wokół nowego radia? tak zrobiła jedna osoba z kreski (link wysłałem na PW)

Wiesz .. czy drogo to kwestia uznaniowa - ja wolę tą kasę wydać na co innego a wieczorem zamiast tępo gapić się w TV to sobie podłubać w garażu ! :)

Właśnie dokładnie do tego celu dążę żeby rozdzielić klimke od radia na bazie panelu jak w pierwszym poście ! Ten wątek który podesłałeś już widziałem i wcześniej i studiowałem - różnica jest taka że tam jest dwustrefowa klima - całkiem inny panel sterowania radia/ klimy (sam panel czyli to bezpośrednio pod przyciskami) z dwoma scalakami a nie z jednym (w nim jeden scalak steruje radiem, drugi klimą a u mnie jeden odpowiada za obie funkcje i nie da rady go "wyciąć" a jest umieszczony w połowie wysokości całego panela). Wieczorem pstryknę fotki o co chodzi - radio mam rozebrane na warsztacie (zanabyłem drugie  do celów testowych które miało być uszkodzone a jest 100% ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymaj:

 

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/88239-subaru-legacy-iv-2004-25i-sedan-zwane-też-rubasu/

 

to temat o mojej furce, może Cię coś zainteresuje/zainspiruje w mojej przebudowie multimedialnej (zamontowałem tablet + nowe radio).

 

Generalnie, jeśli chodzi o wsadzenie tego radia z androidem, to jeśli jest to płytka jednostka, możesz kupić ramkę od wersji z nawigacją, trochę ją porzeźbić i będzie najmniej roboty. 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez BW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymaj:

 

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/88239-subaru-legacy-iv-2004-25i-sedan-zwane-też-rubasu/

 

to temat o mojej furce, może Cię coś zainteresuje/zainspiruje w mojej przebudowie multimedialnej.

 

Generalnie, jeśli chodzi o wsadzenie tego radia z androidem, to jeśli jest to płytka jednostka, możesz kupić ramkę od wersji z nawigacją, trochę ją porzeźbić i będzie najmniej roboty. 

 

Pozdrawiam

Kolego ! Twój wątek to ja już daaawno obczaiłem - ostro myślałem nad takim rozwiązaniem ale nie pasi mi martwe radio w konsoli środkowej. Wiem że można zaszpachlować i po sprawie ale ... gryzłoby mnie to psychicznie. Czy moje radio jest plytkie - nie wiem - dopiero dzisiaj kurier je do mnie teleportował z zamorskich terytoriów (w sensie z Bydgoszczy) - wrócę do domu to będzie "gwiazdka" i odpakowywanie prezentów :) i wtedy zmierzę i się zobaczy.

Na razie ponawiam prośbę o analizę czy panel AC z legacy V spasi elektrycznie do IV (nie musi być plug'n'play - kabelkologię ogarnę). Rozmiarowo to też da radę coś skrobnąć tym bardziej że już zapadła decyzja o odnowieniu i tak całego frontu panela środkowego w szczotkowanym alu smoked (najbardziej zbliżony kolor do ori).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

trzymaj:

 

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/88239-subaru-legacy-iv-2004-25i-sedan-zwane-też-rubasu/

 

to temat o mojej furce, może Cię coś zainteresuje/zainspiruje w mojej przebudowie multimedialnej.

 

Generalnie, jeśli chodzi o wsadzenie tego radia z androidem, to jeśli jest to płytka jednostka, możesz kupić ramkę od wersji z nawigacją, trochę ją porzeźbić i będzie najmniej roboty. 

 

Pozdrawiam

Kolego ! Twój wątek to ja już daaawno obczaiłem - ostro myślałem nad takim rozwiązaniem ale nie pasi mi martwe radio w konsoli środkowej. Wiem że można zaszpachlować i po sprawie ale ... gryzłoby mnie to psychicznie. Czy moje radio jest plytkie - nie wiem - dopiero dzisiaj kurier je do mnie teleportował z zamorskich terytoriów (w sensie z Bydgoszczy) - wrócę do domu to będzie "gwiazdka" i odpakowywanie prezentów :) i wtedy zmierzę i się zobaczy.

Na razie ponawiam prośbę o analizę czy panel AC z legacy V spasi elektrycznie do IV (nie musi być plug'n'play - kabelkologię ogarnę). Rozmiarowo to też da radę coś skrobnąć tym bardziej że już zapadła decyzja o odnowieniu i tak całego frontu panela środkowego w szczotkowanym alu smoked (najbardziej zbliżony kolor do ori).

 

Muszę Cię zmartwić. W Twoim toku rozumowania jest pewna luka. Myślisz tylko o elektryce, a nie bierzesz pod uwagę mechaniki.

Klimatyzacje jednostrefowa od dwustrefowej różnią się nie tylko panelem sterowania, ale także nagrzewnica od dwustrefowej ma dodatkowy silniczek. Też po wymianie panelu radia z gx-201lh na gx-204le wpadłem na pomysł "dorobienia" klimatyzacji dwustrefowej, ale po przestudiowaniu manuali mi przeszło. Nie jestem pewien czy różnica polega tylko na dołożeniu jednego silniczka sterującego klapką nagrzewnicy. Moduł sterujący od jednostrefowej, choć przedstawiany na schematach z innymi wtyczkami, wydaje się mieć funkcję sterowania dwustrefowego. Może kiedyś wrócę do pomysł. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

trzymaj:

 

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/88239-subaru-legacy-iv-2004-25i-sedan-zwane-też-rubasu/

 

to temat o mojej furce, może Cię coś zainteresuje/zainspiruje w mojej przebudowie multimedialnej.

 

Generalnie, jeśli chodzi o wsadzenie tego radia z androidem, to jeśli jest to płytka jednostka, możesz kupić ramkę od wersji z nawigacją, trochę ją porzeźbić i będzie najmniej roboty.

 

Pozdrawiam

Kolego ! Twój wątek to ja już daaawno obczaiłem - ostro myślałem nad takim rozwiązaniem ale nie pasi mi martwe radio w konsoli środkowej. Wiem że można zaszpachlować i po sprawie ale ... gryzłoby mnie to psychicznie. Czy moje radio jest plytkie - nie wiem - dopiero dzisiaj kurier je do mnie teleportował z zamorskich terytoriów (w sensie z Bydgoszczy) - wrócę do domu to będzie "gwiazdka" i odpakowywanie prezentów :) i wtedy zmierzę i się zobaczy.

Na razie ponawiam prośbę o analizę czy panel AC z legacy V spasi elektrycznie do IV (nie musi być plug'n'play - kabelkologię ogarnę). Rozmiarowo to też da radę coś skrobnąć tym bardziej że już zapadła decyzja o odnowieniu i tak całego frontu panela środkowego w szczotkowanym alu smoked (najbardziej zbliżony kolor do ori).

Muszę Cię zmartwić. W Twoim toku rozumowania jest pewna luka. Myślisz tylko o elektryce, a nie bierzesz pod uwagę mechaniki.

Klimatyzacje jednostrefowa od dwustrefowej różnią się nie tylko panelem sterowania, ale także nagrzewnica od dwustrefowej ma dodatkowy silniczek. Też po wymianie panelu radia z gx-201lh na gx-204le wpadłem na pomysł "dorobienia" klimatyzacji dwustrefowej, ale po przestudiowaniu manuali mi przeszło. Nie jestem pewien czy różnica polega tylko na dołożeniu jednego silniczka sterującego klapką nagrzewnicy. Moduł sterujący od jednostrefowej, choć przedstawiany na schematach z innymi wtyczkami, wydaje się mieć funkcję sterowania dwustrefowego. Może kiedyś wrócę do pomysł. :D

Nie mam zamiaru robić dwustrefowej klimy! Wiem że są różnice mechaniczne i jak dla mnie gra nie warta świeczki.

Po włożeniu gx204 w miejsce 201 masz dalej jednostrefowa i jedną gałkę "w powietrzu" i dokładnie tak chcę zrobić - jeden zestaw guzików będzie robił nic, tylko czy właśnie panel z V obsluzy sterownik w IV? Oto jest pytanie!

Obejrzałem wczoraj na spokojnie jeszcze raz cały zestaw montażowo- przeróbkowy. Spróbuję zrobić wersję z przeróbką płytki czołowej gx-201, jak się nie uda (a szanse niepowodzenia są duże bo kabelkologia tam zaawansowana i ścieżuńki malutkie) to będe kombinował z panelem z V.

 

Stacja - sprawczynie zamieszania wczoraj dotarła. Na pudełku podpisuje się Bozion, na szczęście na samym radiu producent nie chwali się już swoją wysmakowana nazwą. Przetestowałem "na sucho", na razie bez głośników. To co mogę powiedzieć na chwilę obecną:

Do montażu pod górny schowek- za głęboka.

Działa nad wyraz płynnie ! Zimny start trwa jakieś 10-15 sek, gorący poniżej 5 sek (czyli + - tyle ile fabrycznego radia).

Na karcie nawigacja Igo z mapami polski- start nawigacji poniżej 20 sek, złapanie fixa też ok 20-30 sek, wyszukiwanie, wytyczanie trasy - miodzio - kwestie sekund.

Bajerów różnych za trzęsienie - łącznie z płynnie regulowanym kolorem podświetlenia guzików (takie kółeczko RGB), wyborem logo startowego producenta (jest subaru) i torque-em (radio ma bt także bt dongle będzie miał co robić tylko muszę przerobić zasilanie gniazda obd żeby działało po stacyjce).

Wyświetlacz - rozdzielczość bardzo ładnie (1200 coś na 800 coś) świeci estetycznie i nawet filmy ładnie wyglądają, dotyk działa fajnie ładnie mimo założonej transportowej folii.

Co jest fajne w porównaniu do tabletu- startuje sama po zasileniu ACC, nie trzeba kombinować z aplikacjami.

Sterowanie z kiery- obecne ale nie stestowane - nie mam kiery ze sterowaniem i nie wiem ile jest w ori kierownicy kabelków do sterowania (radio ma wejście na 2 kabelki + masa od sterowania)- się ustawia co ma robić dany guzior.

Kamera cofania- jest - nietestowana ale wygląda że powinno być ok.

Wifi obecne i nawet widzę że poprawili kwestie antenki (w jakichś starszych wersjach ponoć był problem z zasięgiem)- tutaj z tyłu zrobiona taka śmiszna malutka antenka- złapało ładnie zasięg w miejscu gdzie na tel już można zapomnieć)

Wyjścia RCA (łącznie z subem) - obecne.

Tryb loudness- obecny

USB- z tyłu na króciutkim kabelku- do przedłużenia (gniazdko przedłużacza pójdzie do schowka) i z przodu mini USB- ponoć również do ładowania telefonu

2 gniazda na karty micro sd (na jednej mapa, na drugiej multimedia)

W gratisie jakieś dzikie stado wyjść i wejść (zewn źródła audio i video, sterowanie 12V na antenę czy wzmaka, wejście na przednia kamerę- wideorejestrator).

Jeżeli radio będzie grało w 50% tak dobrze jak się zapowiada to będę zawodolony jak wodolot !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sterowanie z kiery- obecne ale nie stestowane - nie mam kiery ze sterowaniem i nie wiem ile jest w ori kierownicy kabelków do sterowania (radio ma wejście na 2 kabelki + masa od sterowania)- się ustawia co ma robić dany guzior.

 

ponownie odsyłam do mojego tematu, gdzie zamieściłem nawet link jak gość podłącza sterowanie z kierownicy do radia właśnie z androidem. Wystarczy Ci masa i jeden plus. Każdy przycisk na kierownicy odpowiada innej rezystancji i w ten sposób radio się programuje i rozróżnia, który przycisk został wciśnięty. 

 

 

Jeżeli radio będzie grało w 50% tak dobrze jak się zapowiada to będę zawodolony jak wodolot !

 

Życzę Ci tego, ale bym się nie nastawiał, mi się wydaję, że te radia są nastawione tylko na multimedialność, a jakość dźwięku to trzeciorzędna sprawa dla producentów. 

Utwierdza mnie w tym chociażby przewertowanie komentarzy na amazonie pod radyjkami Bosiona, nigdzie nie znalazłem chociaż jednego komentarza na temat jakości dźwięku, wszyscy tylko rozpisują się na temat multimediów, wniosek: kupują to ludzie, których jakość dźwięku nie interesuje. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sterowanie z kiery- obecne ale nie stestowane - nie mam kiery ze sterowaniem i nie wiem ile jest w ori kierownicy kabelków do sterowania (radio ma wejście na 2 kabelki + masa od sterowania)- się ustawia co ma robić dany guzior.

 

ponownie odsyłam do mojego tematu, gdzie zamieściłem nawet link jak gość podłącza sterowanie z kierownicy do radia właśnie z androidem. Wystarczy Ci masa i jeden plus. Każdy przycisk na kierownicy odpowiada innej rezystancji i w ten sposób radio się programuje i rozróżnia, który przycisk został wciśnięty. 

 

 

Jeżeli radio będzie grało w 50% tak dobrze jak się zapowiada to będę zawodolony jak wodolot !

 

Życzę Ci tego, ale bym się nie nastawiał, mi się wydaję, że te radia są nastawione tylko na multimedialność, a jakość dźwięku to trzeciorzędna sprawa dla producentów. 

Utwierdza mnie w tym chociażby przewertowanie komentarzy na amazonie pod radyjkami Bosiona, nigdzie nie znalazłem chociaż jednego komentarza na temat jakości dźwięku, wszyscy tylko rozpisują się na temat multimediów, wniosek: kupują to ludzie, których jakość dźwięku nie interesuje. ;(

 

Ooo widzisz - z rezystancją guziorów na kierownicy super info - będę miał sterowanko !! 

Co do jakości- końcówa mocy na tda7355 czyli w miarę przyzwoicie (nie jakiś high end ale w miarę ok) i do tego korektor z chyba 10 czy 12 częstotliwościami także raczej będzie lepiej niz na fabryce. Jak uda mi się to jakos ogarnąć - poinformuję o efektach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Są postępy - podmiankę panela sterowania klimki z V do IV DA SIĘ ZROBIĆ bez specjalnych ceregieli. Elektrycznie jest ze sobą kompatybilnie, panel działa "ino furcy". problematyczna jest tylko kwestia przejściówki - udało mi się kupić na all panel klimy z legaca V z kostka o kawałkiem wiązki - wyciągnąłem gniazdo klimy z fabrycznego radia i zrobiłem przejściówkę - trzeba uważnie sprawdzać kabelkologię ze schematami ale jak sie 3 razy sprawdza to działa. Na razie jestem na etapie składania wszystkiego do kupy ale przynajmniej na pytanie postawione w temacie- da się i to nawet w miare prosto !! Jak skończę i wszystko zadziała to dam znać co i jak działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia zdjęcia proszę + brawo za pomysł i realizację !

Zdjęcia opisy, wywiady, akademie, wizyty w zakładach pracy- wszystko będzie, wszystko! Kochaniutki tylko nie dzisiaj bo zarobiony jestem okrutnie!
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nadszedł dzień podłączenia stacji i panela z V. Na razie w celach testowo przymiarkowych (rżnę ramkę wyekstrachowaną z gx 201 tak coby gadała z nowym zestawem i potrzebowałem zdjąć wymiar) ale postanowiłem po podłączeniu przetestować już głośnikami. Powiem krótko- w porównaniu z fabrycznym radiem- urywa tylną część ciała. Jakość o kilka epok lepsza - zarówno dynamika jak i możliwość ustawienia (equalizer) i poziom głośności (chociaż nie jestem fanem wypychania szyb). Teraz dopiero widać jak bardzo fabryczne radio męczy się w obrębie niskich tonów (generowało przestery po których tutaj nawet nie ma śladu). Także mimo śmiesznej nazwy polecam firmę bozion (czy bosion?) jest zdecydowanie lepsza niż sie wydaje

 

Może w okolicy weekendu uda mi się już pomalować całość i poskładać cuzamen do kupy. A właśnie- ktoś może polecić jakiś lakier do plastików ? Coś żeby za bardzo się nie rysowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

858abc66ea97853a5f70f0b82d38cb4f.jpgpost-23965-1474909902,4949_thumb.jpgpost-23965-1474909924,1938_thumb.jpgpost-23965-1474909941,8621_thumb.jpgpost-23965-1474909967,2936_thumb.jpgpost-23965-1474909983,1509_thumb.jpgpost-23965-1474910013,8753_thumb.jpgpost-23965-1474910034,1885_thumb.jpg

i jak, kiedy fotorelacja? ;)

Zaraz wrzucę to co na razie udało się zrobić, bez opisów bo nie mam kiedy rzetelnie do tego podejść ale że zdjęć i tak dużo widać (chyba)

i jak, kiedy fotorelacja? ;)

Zaraz wrzucę to co na razie udało się zrobić, bez opisów bo nie mam kiedy rzetelnie do tego podejść ale że zdjęć i tak dużo widać (chyba)

To jeszcze kilka sprzed chwili537f04677c1f5c01c40429f992c97b9e.jpg

0950a92aa603f049640a7c61e9d7fd1b.jpg38585432ceccb93f603cd40059066eec.jpg2b72913e12c43513bc6d96d516c5a93a.jpg

Edytowane przez recki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Na prośbę kilku kolegów polazlem i odszukalem serwisowki- schemat podłączenia elektrycznego. 0528a43ea145d6cbd84b5dbff89fd786.jpg

Wg schematow wygląda że oznaczone połączenia X można albo 1-1 albo na krzyż między sobą (czyli jak ten X) i też powinno dzialac. Ja zrobiłem 1-1 i działa. Kostki- rozrysowane wtyczki, nie gniazdka. W razie czego można sprawdzić masę multimetrem (robiłem to już jakiś czas temu). Powodzenia, tak u mnie to wygląda w całości

fe0f622ff913e5ab9a1400f83e4627fe.jpg

I sam panela10a0c7caab000fcef8e13d71615d85b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich

Trwało to chwilę ale Udało się! :yahoo:

Z wielką pomocą ale się udało ! Dzięki i dobry Koniak komuś wiszę! hehe

Troszkę robiłem po swojemu troszkę przekleństw i problemów. Głównie to, że nie byłem świadomy że radio z anglika trochę nie pasuje ale ... trochę żywicy trochę szpachli i jest europejska wersja :D Panel jak widać wszczepiłem do oryginalnej ramki no jakoś to wygląda:D sama radość do tego R1 1x10 helix b62c jakiś magnat w tylnich drzwiach i piecyk kenwooda :D ale mniejsza o to jest 10 razy lepiej niż na fabrycznym radiu.

ps. mam ba zbyciu zmieniarkę usb NVOX po pieniądzach oczywiście :D

post-28597-0-86878100-1486498801_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...