Skocz do zawartości

Połączenie radia z tel.za pomocą bluetooth. Forester SH 2011 FL


slim2102

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem ponieważ Forek popsuł mi mój poprzedni telefon zmuszony byłem kupić nowy.

Problem polega na automatycznym łączeniu za pomocą bluetooth.

Za każdym razem muszę robić to ręcznie. Wcześniej wystarczyło że był raz sparowany i przy włączonym bluetooth w telefonie, automatycznie następowało połączenie po wejściu do auta i przekręceniu zapłonu.

 

Radio: polifotwe z kolorowym wyświetlaczem

Poprzedni telefon Samsung Galaxy S4

Obecny Samsung Galaxy S5 NEŁO :P

 

Jakieś wskazówki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem ponieważ Forek popsuł mi mój poprzedni telefon zmuszony byłem kupić nowy.

Problem polega na automatycznym łączeniu za pomocą bluetooth.

Za każdym razem muszę robić to ręcznie. Wcześniej wystarczyło że był raz sparowany i przy włączonym bluetooth w telefonie, automatycznie następowało połączenie po wejściu do auta i przekręceniu zapłonu.

 

Radio: polifotwe z kolorowym wyświetlaczem

Poprzedni telefon Samsung Galaxy S4

Obecny Samsung Galaxy S5 NEŁO

 

Jakieś wskazówki?

W opcjach połączenia w tel szukaj opcji automatycznego łączenia. Czasem pomaga też włączenie na chwilę widoczności niesparowanych Urz.

A jak to forki psują tel? Muszę chyba uważać bo mój Gacek ostatnio soniakowi krzywo się przyglądał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam pewien problem ponieważ Forek popsuł mi mój poprzedni telefon zmuszony byłem kupić nowy.

Problem polega na automatycznym łączeniu za pomocą bluetooth.

Za każdym razem muszę robić to ręcznie. Wcześniej wystarczyło że był raz sparowany i przy włączonym bluetooth w telefonie, automatycznie następowało połączenie po wejściu do auta i przekręceniu zapłonu.

 

Radio: polifotwe z kolorowym wyświetlaczem

Poprzedni telefon Samsung Galaxy S4

Obecny Samsung Galaxy S5 NEŁO

 

Jakieś wskazówki?

W opcjach połączenia w tel szukaj opcji automatycznego łączenia. Czasem pomaga też włączenie na chwilę widoczności niesparowanych Urz.

A jak to forki psują tel? Muszę chyba uważać bo mój Gacek ostatnio soniakowi krzywo się przyglądał!

Widzisz i tu jest problem :( bo takich opcji nigdzie nie widzę w telefonie. Czyli ew.wina leży po stronie telefonu?

 

Forek próbował pożreć smartfona. Grzebałem coś pod maską i telefon położyłem na tej "półce" przy podszybiu po lewej stronie. Niestety nie na płasko tylko oparlem po skosie.... zamknąłem maske i .... pojechałem w trasę z telefonu powstał pięknie wygięty banan z peknietym wyświetlaczem.

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd :) rozpocznij proces od wciśnięcia klawisza rozpoczęcia rozmowy na kierownicy i dopiero wtedy sparuj telefon. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to będzie się podłączał automatycznie.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Podłączę się do tematu, mam xv 2014 i podobny problem. Co wyłączenie silnika trzeba parować od nowa. Próbowałem z kierownicy ale nie chce się sparować. Jak podłącze bezpośrednio z radia to raz łączy a raz pisze że pamięć fulll, a raz było bluetooth unavaible. Zrobiłem nawet reset radia i dalej to samo.
Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...