Skocz do zawartości

Forek 2.0 XT 2005 problem z doladowaniem


radson-k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu mam problem z mocą. Udało mi się podłączyć do kompa i ustalić takie parametry. Tj. Ciśnienie w rurze dolotowej to minus 5 Bar. Według mnie to jakiś dziwny parametr na minusie. Może to być czujnik? Ale czy napewno? Moze ktoś będzie wiedział o co tu chodzi.

Zrobiłem zdjecie.

post-8947-0-61551200-1471641434_thumb.jpg

post-8947-0-39354200-1471641907_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówisz ze wrażenie jak z wolnego ssaka to mi sie przypomina moje dawne Volvo S40 2.0T padła turbina w trakcie jazdy i nie mogłem na 5tym biegu przy 90 wyprzedzić Sejczento co to był za wstyd gaz w podłodze a zero reakcji. Może to turbina padła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w Wawie kilku speców , z pewnością takie badanie na postoju uniwersalnym komputerem , jest tyle warte co wizyta u weterynarza a masz problem z wątrobą ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie faktycznie jest dużo fachowców, zwłaszcza od wyciągania kasy z kieszeni. Za wymiane rozrządu i zaworów zapłaciłem 4.5 tys i to nie w autoryzowanym serwisie !!!, od tamtej pory nie jeżdżę do nikogo kogo nie znam.

Edytowane przez radson-k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbina jest na 100% ok. Gość który podłączył mi kompa jest właścicielem warsztatu który naprawia ciężarówki. Komputer pozyczyl od kogoś pod subaru. Wyszło to co wyszło. Testował na obrotach wolnych i na wysokich. Ten jeden parametr jest na minusie a nie powinien. Wychodzi mu jeden czujnik że jest walniety, ale ponieważ nie naprawia subaru kazał się kogoś podpytać kto się zna na tym lepiej, bo może to jeszcze co innego. Czujnik ma numer 079800-7570 i drugi numer to 22627AA310 ale nigdzie nie mogę go znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...