Skocz do zawartości

Kontrolki, "kontroli trakcji, silnika, oraz migajacy cruse"


mati2610

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Miałem taki oto przypadek w swoim forku SH, Zaparkowalem auto prawa stroną na chodniku a lewa stala na ulicy, po powrocie do samochodu

odpalilem go i zauwazylem ze pala sie kontrolki pomaranczowe, kontroli trakcji oraz bledu silnika i miga napis zielony cruse. 

Oczywiscie kontrola trakcji nie dziala ale nie wiem czy jest zalaczona czy wlaczona (raczej wył.)-przycisk nie reaguje. Przyciski na 

kierownicy od tempomatu tez nie dzialaja, 

Co moze byc powodem zapalenia tych kntrlek???

Dodam tylko ze przy podlaczeniu do kompa tak jakby nie bylo bledow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne objawy miałem jak się rozłączyła wtyczka pod poduszką kierownicy (co oczywiście nie oznacza, że u Ciebie jest to samo, bo kodów błędów DCCD jest dużo). Na początek odczytaj kody błędów ale nie smartfonem przez obd bo tam ich nie będzie, tylko albo w warsztacie przez Subaru Select Monitor albo samodzielnie stosując kombinację czynności odpowiednią dla Twojego wozu (szukaj na google 'how to read dccd error codes' dla Twojego wozu albo od razu sprawdź czy poniższa metoda zadziała: http://www.subaruoutback.org/forums/99-do-yourself-illustrated-guides/19053-06-09-how-read-diagnostic-trouble-codes-dtcs.html - w imprezie MY08 działa to może i w forku). Powinieneś wtedy z grubsza wiedzieć co się stało i na jakie wydatki się szykować  :(. W warsztacie zresztą i tak sie będziesz musiał raczej pojawić bo jakoś te błędy trzeba wykasować (a nie wiem czy się da bez SSM).

Edytowane przez pb2004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...