Skocz do zawartości

Forester '03 XT felgi i wydech, czy będzie pasować?


gustlik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem Forestera 2003 XT, autko jest po małych modyfikacjach z różnymi dodatkami od STI i zawieszeniem gwintowanym K-sport. Ma założone felgi od Imprezy Sti z et 55 i nie wygląda to za ładnie. Mój plan jest taki żeby założyć czarne felgi roty g force 18x9 z et 35, czy felgi będą ocierać i trzeba pozaginać ranty czy przy tym zawieszeniu będzie ok ?

 

Druga kwestia do układ wydechowy, chcę założyć środkowy i końcowy z firmy Invidia G200, jest specjalnie dedykowany do Forestera, ale nie podoba mi się tylna puszka bo po założeniu wygląda jak fabrycznie założony wydech. Ja chciałbym żeby był trochę pod kątem i do góry, jest taki drugi układ G200 z ładniejszą puszką i pod kątem, ale jest to dedykowane pod Imprezę Wrx i Sti. Czy ten układ od Imprezy będzie pasował do Forestera czy trzeba by było coś przerobić? 

 

Ten jest dedykowany do Forestera.

 

HS04SFRG2S_02.jpg

 

A ten jest do Imprezy który bym chciał założyć

 

invidia-g200-exhaust_LRG.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wydech dedykowany do imprezy jest minimalnie za krótki i albo się chowa za zderzakiem albo wadzi o hak jeśli jest takowy. Przynajmniej tak było u mnie z magnexem a potem z dp i cp jak robiłem resztę przelotu. Myślę że z pozostałymi będzie podobnie. Wymaga to przeróbek

A co do felg to upewnij się jaki rozstaw bo skoro jest taki zawias i felgi sti to być może było więcej przeróbek i jest zrobione pod 5x114,3 zamiast pod 5x100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...