Skocz do zawartości

wydech nierdzewny


kana23

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam zrobiony przy imprezie N/A z 97 roku koszt kupujac wszystko w sklepie dosc duzy ... 1mb rury nierdzewnej ok 60zl koszt kolanka ok 25 zl a potrzeba z 2.5 metra rury + ok 3 kolanka do tego jakis tlumik srodkowy mozna dodatkowo zastosowac zlacze elastyczne aby tlumik nieprzenosil drgan z silnika do tego jakis konvowy tez z nierdzewni i robi sie koszt ok 800-1000zl.

Ale jest inna opcja idzjesz pan na zlom czesto gesto mozna wychaczyc rury nierdzewne w cenie 10 zl za kg (czasem nawet i po 7) i koszty znacznie.maleja :D

Pswiem z Autopsji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiennik czego? Chyba jednego koncowego wydechu. Ja chciałbym zrobić układ jak najbardziej zbliżony do serii i raczej od katalizatora do tylu. Firma proex za tłumik srodkowy i dwa końowe chce 950zł. Rury pospawam sam. Niestety nie mam opinii i proex-ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnue wynika to z mojego charakteru i pozycji ale strasznie nie lubię samoróbek, przeróbek, podrobek i wszelkiego rodzaju druciarstwa. Rozbawił mnie Twój post i potraktowałem go jako żart. Myślę że gdyby mi ktos sprzedał taki wydech z autem to bym nie mógł spać i w środku nocy wstalbym i go zdemontował. Jeżeli Tobie się sprawdza to super. Bez urazy.

Ponadto Legacy to troche inne auto niz Impreza, wymaga bardziej dopracowanego wydechu, gdzie najważniejszy jest niski poziom db. Zdaje sie ze wydech z nierdzewki jest z natury glosniejszy.

Seb

Zamiennik czego? Chyba jednego koncowego wydechu. Ja chciałbym zrobić układ jak najbardziej zbliżony do serii i raczej od katalizatora do tylu. Firma proex za tłumik srodkowy i dwa końowe chce 950zł. Rury pospawam sam. Niestety nie mam opinii i proex-ie

Za 950 z nierdzewki za komplet to taniocha. Taniej niz chinski turboworks. Markowy zamiennik Z rdzewki to 700 za jedną puszke czyli x 2 plus 1000 za srodek. Edytowane przez Sebastian32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gosc w Wronowicachto jest niedaleko z czchowa zna siw gosc na robocie spawa tigiem uturbia auga takze naprawde ma pojecie mozna jego robote zobaczyc w dziale "jade nielegala " projekt svx turbo mt ... spawal forumowiczowi calg wydech dolot wszystko w kwasiakuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiennik czyli cały układ od katalizatora więc -   2 tłumiki + elementy mocujące + uszczelnienie za katalizatorem, potrzebowałem na cito. jak chcesz to mogę dać namiary na sklep, nie było żadnych problemów w z montażem pasowało idealnie, a i jeszcze 24 miesiące gwarancji tylko w tej cenie zastanawiam się na co miała by być ;)  i GLS pod nos mi przywiózł 

Edytowane przez Allfex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o namiary na ten sklep :)

http://pamaku.pl/produkt-Subaru_Legacy_IV_(2003_-_2009)_2.5__,46.17_+_46.20_+_46.21_T%C5%82umik_%C5%9Brodkowy_+_ko%C5%84cowy_,12283.html

560 zl całość więc cena śmiesznie niska. Allfex jak długo masz u siebie ten układ? Jak się trzyma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło na PW  :D co by reklamy nie robić.


Dopiero 2 miesiące jeździ po wymianie "autko znacznie ucichło" a czasem miło było posłuchać  :D więc zobaczymy jak będzie dalej. Mam lpg więc i żywotność pewnie będzie mniejsza.  

Edytowane przez Allfex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge prosic o opinie na temat wydechu z nierdzewki wlasciciela tego Legacy?

 

 

https://www.facebook.com/MotoWydech/photos/pcb.1197803936896746/1197800546897085/?type=3&theater

 

Zalezy mi na opini na temat wykonania w tym zakladzie,tego ukladu wydechowego.Zamierzam sie tam udac,by zamowic do mojego LEgara taki uklad.Jak to dziala,ocenia.Prosze o odpowiedz i kontakt wlasciciela.Mam nadzieje,ze czytuje forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o namiary na ten sklep :)

http://pamaku.pl/produkt-Subaru_Legacy_IV_(2003_-_2009)_2.5__,46.17_+_46.20_+_46.21_T%C5%82umik_%C5%9Brodkowy_+_ko%C5%84cowy_,12283.html

560 zl całość więc cena śmiesznie niska. Allfex jak długo masz u siebie ten układ? Jak się trzyma?

Wedle życzenia fotki, szału nie ma ale zadanie spełnia  ;) ps; ciut mi się zderzak przykurzył  post-22565-0-32205100-1471168963_thumb.jpgpost-22565-0-48140400-1471168986_thumb.jpg

Edytowane przez Allfex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest polmostrów, też mam u siebie, tylko wymieniłem końcówki na większe, bo te bardzo kiepsko wyglądały. Montaż bardzo prosty, do ogarnięcia samemu.

To sa zdjecia na kombi czy sedanie? Czy oryginalne koncowki z tego wydechu sa przyspawane i wymagaly odciecia zeby zalozyc wieksze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co potrzeba (uszczelki, śruby ze sprężyną , wieszaki) dokupić? Coś za bardzo opadają te tłumiki.

W sklepie dostaniesz elementy mocujące łącznie z pierścieniem uszczelniającym za katalizatorem, za komplet dałem chyba 20 pln. Link do sklepu wyżej w poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...