Skocz do zawartości

halogeny jako dzienne Legacy IV podłączenie modułu


Krystian Lasota

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nabyłem taki moduł http://allegro.pl/automat-modul-swiatel-dziennych-dzienne-led-drl-i5684755223.html

Zastanawiam się jak go podpiąć i umiejscowić wiem że przekaźnik od halogenów jest wewnątrz auta obok bezpieczników. Czy ktoś wcześniej montował moduł może ma jakieś doświadczenia sugestię :)

Osobiście chciałem go umiejscowić pod maską obok skrzynki bezpieczników ale to raczej nie ma sensu skoro przekaźnik halogenów jest wewnątrz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł jednak ja sobie zrobiłem trochę tańszą wersje. Ja bym olał ten przekaźnik wewnątrz bo automat ma swój z tego co widziałem ma 10 A. Ja się podpiołem prosto pod światła przeciwmgielne takimi właśnie zapinkami kablowymi jak te czerwone jak na focie z allegro. Jest to troszkę inwazyjne ale u mnie smiga. Nie wiem jak jest z zamkiem bo u mnie swiatla sie zapalaja po uruchomieniu silnika po przez przekaznik czasowy(załączany ze zwłoką) który zakupiłem na e-bay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdemontowałem zderzak i podpiolem prosto pod wtyczki od lamp. Ale z tego co mi sie wydaje mozna wyciagnac same przeciwmgielne lampy ze zderzaka. nawet po to żeby wymienić żarówki. Miernikiem trzeba sprawdzic gdzie jest +

a gdzie - zeby nie narobic bigosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...