Skocz do zawartości

Rozrząd- jakie części??


maciek.1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koleżanki i Kolegów,

  ja i moje subaru stoimy przed wielkim wyzwaniem. czeka nas zmiana rozrządu. Jak na studenta przystało chce to zrobić za pół darmo :D znalazłem na allegro taki oto zestaw rozrządu: http://allegro.pl/rozrzad-pompa-kpl-subaru-forester-impreza-2-0-98-i6341724014.html . Cena jest kusząca, jednak czytałem opinie o tych firmach w internetach i wiem tyle co przed czytaniem bo co użytkownik to inna opinia. Poratuje ktoś i powie czy warto?? a może unikać jak ognia. z góry dzieki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmy raczej solidne i sprawdzone. Przynajmniej w opinii mojego mechanika. Ja osobiście zdecydowałem się na komplet Contiego...

I akurat niewiele masz do zrobienia;)

W moim przypadku to rozrząd, sprzęgło, oleje, świece, luzy zaworowe etc.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę, czy pompa wody jest nowa czy regenerowana. Jak kupowałem rok temu od tego gościa to rozrząd - owszem - był ok, ale pompa okazał się tandetnie odnowioną wydmuszką korpusu GMB (wklejone króćce, wstawiona kopułka i wirnik, malowany korpus z widocznymi wżerami), dodatkowo pochodzącą ze zwrotu (rozerwane, brudne opakowanie). Ze zwrotem towaru nie było problemu, ze zwrotem kasy trochę był. Zakładam, że sklep mógł nie być świadomy pomyłki (mało prawdopodobne ale się zdarza) ale niesmak pozostał ;)  Koniec końców została oryginalna pompa która okazała się być w lepszym stanie niż ta odnowiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...