Jump to content

Zderzak subaru legacy IV kombi MY06

bzikus7
 Share

Recommended Posts

Witam. 

Potrzebuję info czy zderzaki w wersji kombi i sedan się różniły. Kupiłem nowy zderzak (zamiennik) pasuje do auta ale kratki od halogenów i do holowanie nie pasuję (na zderzaku z tyłu napisane sedan) stąd moje pytanie. Jakby potrzebny był VIN mogę podesłać na PW.

Z góry dziękuję.

Witam. 

Potrzebuję info czy zderzaki w wersji kombi i sedan się różniły. Kupiłem nowy zderzak (zamiennik) pasuje do auta ale kratki od halogenów i do holowanie nie pasuję (na zderzaku z tyłu napisane sedan) stąd moje pytanie. Jakby potrzebny był VIN mogę podesłać na PW.

Z góry dziękuję.

Zderzak przedni był taki sam. Przedlift ma numer 57704AG000, a polift 57704AG200. Piszemy oczywiście o wersji EU. Zrób fotki, będzie wiadomo o jakim zderzaku rozmawiamy.

• Upvote 1

Dziękuje auto to wersja EU przedlift kombi więc numer będzie 57704AG000. Szukając używki bo w zamienniki już się nie będę bawił nie muszę się martwić o to czy to kombi czy sedan. Z tego co zauważyłem to tylko H6 ma inny zderzak od mojego no i oczywiście outback.

Jeszcze raz dzięki WOJO.

No tak ale zauważ że wszystkie zderzaki na alledrogo itp sprzedawane są bez kratek i cena kompletu kratek często przewyższa koszt zderzaka wiec raczej nie pójdę w tę stronę. Inne sprawa że ten z H6 nie bardzo mi pasuje.

Zderzak już zamówiony od takiego samego legaca więc jeszcze raz dziękuję za pomoc.