Skocz do zawartości

Zderzak subaru legacy IV kombi MY06


bzikus7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Potrzebuję info czy zderzaki w wersji kombi i sedan się różniły. Kupiłem nowy zderzak (zamiennik) pasuje do auta ale kratki od halogenów i do holowanie nie pasuję (na zderzaku z tyłu napisane sedan) stąd moje pytanie. Jakby potrzebny był VIN mogę podesłać na PW.

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Potrzebuję info czy zderzaki w wersji kombi i sedan się różniły. Kupiłem nowy zderzak (zamiennik) pasuje do auta ale kratki od halogenów i do holowanie nie pasuję (na zderzaku z tyłu napisane sedan) stąd moje pytanie. Jakby potrzebny był VIN mogę podesłać na PW.

 

Z góry dziękuję.

Zderzak przedni był taki sam. Przedlift ma numer 57704AG000, a polift 57704AG200. Piszemy oczywiście o wersji EU. Zrób fotki, będzie wiadomo o jakim zderzaku rozmawiamy.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje auto to wersja EU przedlift kombi więc numer będzie 57704AG000. Szukając używki bo w zamienniki już się nie będę bawił nie muszę się martwić o to czy to kombi czy sedan. Z tego co zauważyłem to tylko H6 ma inny zderzak od mojego no i oczywiście outback.

 

Jeszcze raz dzięki WOJO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale zauważ że wszystkie zderzaki na alledrogo itp sprzedawane są bez kratek i cena kompletu kratek często przewyższa koszt zderzaka wiec raczej nie pójdę w tę stronę. Inne sprawa że ten z H6 nie bardzo mi pasuje.

 

Zderzak już zamówiony od takiego samego legaca więc jeszcze raz dziękuję za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...