Skocz do zawartości

Czy leżak magazynowy (zestaw rozrządu) można spkojnie kupić ?


muzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie odnośnie leżaka magazynowego (zestaw rozrządu).

O tyle co o rolki i napinacze nie mam większych obaw, tak zastanawia mnie jak wygląda sprawa z paskiem rozrządu ?

Czy taki pasek jak sobie prze-leżakował powiedzmy kilka lat ( na pewno 2 lata) to czy on sparciał, guma straciła swoje właściwości, nie jest to już tak dobrej jakości produkt jak po opuszczeniu fabryki ?

Sugestie i porady mile widziane.

 

P.S.

Nie mam możliwości zobaczenia paska na własne oczy i "pomacania" gdyż sklep jest internetowy.

Edytowane przez muzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujesz rzekomo "nowy" gdzie jest napisane ile leżał? Wszystko co się sprzedaje to może również leżeć 2 lata, oczywiście nie u nas w sklepie tylko np. w magazynach za granicą itp.

 

Gdyby nie było informacji, że jest to leżak, a cena niższa o 100zł od "normalnej" każdy by wziął, jeździł i nie wnikał i był jeszcze bardziej zadowolony.

Edytowane przez SubBlackbird
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja bym nie ryzykował, zresztą średnio się to opłaca chyba, że dostałeś 75% rabat i kupisz przynajmniej nowe paski ;) Guma pewnie nie sparciała, ale nie wiem czy jest sens go zakładać skoro też szybciej trzeba go będzie wymi

 

No właśnie rabat nie jest jakiś mega (wychodzi około 35%)

 

 

 

Jak kupujesz rzekomo "nowy" gdzie jest napisane ile leżał?

 

Nie tą informacje dostałem na e-maill od sprzedawcy

 

Gdyby nie było informacji, że jest to leżak, a cena niższa o 100zł od "normalnej" każdy by wziął, jeździł i nie wnikał i był jeszcze bardziej zadowolony.

 

Czyli reasumują brać i nie obawiać się niczego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym dla 35% nie ryzykowal. Jezeli swieze produkcje potrafia "polezec" to ile musial lezec ten zestaw, ktory zostal zakwalifikowaby przez sklep jako "lezak"?

 

Cos pierdyknie i sklep odpisze "mowilismy, ze lezak. Dostal Pan rabat, Pan sie zgodzil".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...