Jump to content

Czy leżak magazynowy (zestaw rozrządu) można spkojnie kupić ?

muzyk
 Share

Recommended Posts

Witam

Mam pytanie odnośnie leżaka magazynowego (zestaw rozrządu).

O tyle co o rolki i napinacze nie mam większych obaw, tak zastanawia mnie jak wygląda sprawa z paskiem rozrządu ?

Czy taki pasek jak sobie prze-leżakował powiedzmy kilka lat ( na pewno 2 lata) to czy on sparciał, guma straciła swoje właściwości, nie jest to już tak dobrej jakości produkt jak po opuszczeniu fabryki ?

Sugestie i porady mile widziane.

P.S.

Nie mam możliwości zobaczenia paska na własne oczy i "pomacania" gdyż sklep jest internetowy.

Edited by muzyk

Jak kupujesz rzekomo "nowy" gdzie jest napisane ile leżał? Wszystko co się sprzedaje to może również leżeć 2 lata, oczywiście nie u nas w sklepie tylko np. w magazynach za granicą itp.

Gdyby nie było informacji, że jest to leżak, a cena niższa o 100zł od "normalnej" każdy by wziął, jeździł i nie wnikał i był jeszcze bardziej zadowolony.

Edited by SubBlackbird

Ja bym nie ryzykował, zresztą średnio się to opłaca chyba, że dostałeś 75% rabat i kupisz przynajmniej nowe paski ;) Guma pewnie nie sparciała, ale nie wiem czy jest sens go zakładać skoro też szybciej trzeba go będzie wymi

No właśnie rabat nie jest jakiś mega (wychodzi około 35%)

Jak kupujesz rzekomo "nowy" gdzie jest napisane ile leżał?

Nie tą informacje dostałem na e-maill od sprzedawcy

Gdyby nie było informacji, że jest to leżak, a cena niższa o 100zł od "normalnej" każdy by wziął, jeździł i nie wnikał i był jeszcze bardziej zadowolony.

Czyli reasumują brać i nie obawiać się niczego ?

Jasne, że brać. Nie da rady produkować na bieżąco i dystrybuować takiego towaru (pasek) jak np. chleb :) że wszystko schodzi na bieżąco i w takich samych ilościach.

Edited by SubBlackbird

Ja bym uważał na rolkę... jak usłyszysz podejrzane dźwięki po wymianie, to gaś auto i na lawecie do warsztatu. Ostatnio się zaczęły pojawiać trefne i to z pewnych źródeł...

A ja bym dla 35% nie ryzykowal. Jezeli swieze produkcje potrafia "polezec" to ile musial lezec ten zestaw, ktory zostal zakwalifikowaby przez sklep jako "lezak"?

Cos pierdyknie i sklep odpisze "mowilismy, ze lezak. Dostal Pan rabat, Pan sie zgodzil".