Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.05.2019 o 19:47, dr.elich napisał:

Zdradzisz jak takie reperaturki wyglądają?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

Coś takiego... Albo z Anglika sprawne czy cuś...

zestaw-naprawczy-mechanizmu-wycieraczek-dorman-do-subaru.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos moze podobny przypadek? Od 100km/h  zaczyna raz na jakis czas drzec kwierownica. Nie drzy caly czas, tylko od czasu do czasu. Felgi wraz z oponami sa nowki max 300km przejechane, wywazalem juz je 3 razy. Czy ktokolwiek mial takie problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

Forester sf.

Na benzynie nie odpala.Na samym gdzie budzi się od strzała.

Przekaźnik pompy cyka, po zdjęciu wężyka przy filtrze nie leci paliwo, pompa padła ? 

Tak, było jeżdżone bez paliwa na LPG i się zatarła. Stały numer u ludzi z gazem, benzyna musi być zawsze w baku bo ona smaruje pompę, na sucho pompa szybko się zaciera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pan Dziedzic napisał:

Za kanapą jest.

Już mam to rozebrane i wyjęte.

Teraz dylemat jaką kupić, jakieś sugestie ? 

Dowolną, nawet używkę. Jak chcesz to chyba nawet mam starą ze swojego SG (jest taka sama) bo zmieniłem na DW200 i za dobrą flaszkę oddam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, skwaro napisał:

Tak, było jeżdżone bez paliwa na LPG i się zatarła. Stały numer u ludzi z gazem, benzyna musi być zawsze w baku bo ona smaruje pompę, na sucho pompa szybko się zaciera.

A widzisz, zonk, u mnie w baku zawsze ponad połowa i nigdy mniej niż 1/4. 

Chyba że poprzednik jeździł na oparach a u mnie skończyła żywota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pan Dziedzic napisał:

A widzisz, zonk, u mnie w baku zawsze ponad połowa i nigdy mniej niż 1/4. 

Chyba że poprzednik jeździł na oparach a u mnie skończyła żywota.

Mogło tak być. Do tego sprawdź czy nie ma syfu w baku bo to też częsta przypadłość przy LPG, ludzie nie tankują nigdy do pełna i od góry bak zaczyna rdzewieć,a potem rdza leci do paliwa. Niestety te auta mają już swoje lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, zonk, u mnie w baku zawsze ponad połowa i nigdy mniej niż 1/4. 
Chyba że poprzednik jeździł na oparach a u mnie skończyła żywota.
Swoją drogą nic nie jest wieczne. Zawsze możesz zdjąć bak. Wpakować 1kg śrubek i majtać nim. Później wylać syf i śrubki. W niektórych nowszych samochodach bak jest już plastikowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, skwaro napisał:

Mogło tak być. Do tego sprawdź czy nie ma syfu w baku bo to też częsta przypadłość przy LPG, ludzie nie tankują nigdy do pełna i od góry bak zaczyna rdzewieć,a potem rdza leci do paliwa. Niestety te auta mają już swoje lata.

paliwo w baku cały czas się przemieszcza i chlapie. Jak nie ma totalnej rezerwy tylko 1/4-1/2 objętości to spokojnie cały czas ścianki są obmywane.

Najczęściej rdza się pojawia jak auto dużo stoi i ma ekstremalnie mało paliwa w zbiorniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapa jest nieco inna i robi zamieszanie, będziesz potrzebował dodatkowo uchwyty do zamykania tylnych oparć mocowane na kielichach. Dochodzą tam jeszcze dwa plastikowe wykończenia przy bokach, skręcane z boczkami w bagażniku. Najlepiej jakby ktoś Ci wrzucił foto z rozłożonymi oparciami w polifcie, to zobaczysz o co chodzi. Różnice są także w plastikach wokół tylnych bocznych szyb i zaślepkach na górze kielichów, żeby to się skomponowało jak fabrycznie ale nie wiem czy są w 100% konieczne :rolleyes:

Edytowane przez mirasek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Nie musi się to aż tak komponować. Grunt żeby kanapa sie blokowała na miejscu.

To potrzebuje?5ecdb29dd703cb84458ff811fe549d26.jpga3f3304c23fda4b92749109bb648bf9b.jpg11d198719e5f50b31f3f362b500a04cb.jpg

 

 

Jeśli dobrze rozumiem to w polifcie, kanapa ma w połowie wysokości mocowania oparcia, tzn haki o które się bloku w pozycji pionowej?

 

 

Kto uprzejmy zrobi zdjęcia w SF polift złożonej kanapy?

Edytowane przez ewemarkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ewemarkam napisał:

Jeśli dobrze rozumiem to w polifcie, kanapa ma w połowie wysokości mocowania oparcia, tzn haki o które się bloku w pozycji pionowej?

 

Dokładnie tak jest, oparcie jest szersze, nie ma tego boczka po którym schodzi pas i w tamtym miejscu jest hak/zaczep trzymający oparcie w pionie. Pod oparciem jest też inny plastik, z kolei przy siedzisku chyba nie różni się. Foto z polifta lepiej wyjaśniłoby sprawę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, skoro już mowa o różnicach w forku SF po lifcie, przedni zderzak z polifta podejdzie do przedlifta? Mocowania są identyczne? Tak samo chodzi o kangura. Druga sprawa, czy półosie tył z wolnossaka podejdą do sturbo? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...