Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.04.2019 o 21:57, koziolek napisał:
W dniu 23.04.2019 o 18:39, Zodiak napisał:
[mention=19767]Rafaelo[/mention] - sprawdziłem manetkę, dla pewności bezpieczniki, styki modułu przekaźnika włączającego światła (zaśniedziałe) i... kicha. Nie mam pomysłu co dalej. Jadę do mechanika, dzięki za podpowiedzi!

Żarówki sprawdziłeś?


Nie sprawdzałem, bo wydawało mi się mało prawdopodobne, żeby wywaliło dwie naraz. A jednak... :) Czekam tylko na info co z reflektorami dodatkowymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Zodiak napisał:


Nie sprawdzałem, bo wydawało mi się mało prawdopodobne, żeby wywaliło dwie naraz. A jednak... :) Czekam tylko na info co z reflektorami dodatkowymi. 

He he, zdarza się, może masz awarię regulatora napięcia i alternator "usmażył" żarówki.

Sprawdziłbym ładowanie, czy jest w normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za nisko i za wąsko bo seria w s turbo masz 215/60/16 ja mam u siebie 215/55/17 i dobrze to wyglada nawet przy podniesionym Forku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Okej czyli oponę ciut wyższa i szerszą. Jakie masz u siebie felgi? Mam jeszcze opcje 17" 7j z 35et i wtedy do niej opone 215/55. Nie będzie nic obcierać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej czyli oponę ciut wyższa i szerszą. Jakie masz u siebie felgi? Mam jeszcze opcje 17" 7j z 35et i wtedy do niej opone 215/55. Nie będzie nic obcierać?

Mam u siebie założone 17 z Imprezy Wrx nie pamietam jakie et maja i na tył dystanse założone 20mm i bardzo dobrze się prezentuje i nic nie obciera.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, daymanek napisał:
W dniu 24.04.2019 o 14:40, Rafaelo napisał:

Za nisko i za wąsko bo seria w s turbo masz 215/60/16 ja mam u siebie 215/55/17 i dobrze to wyglada nawet przy podniesionym Forku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Okej czyli oponę ciut wyższa i szerszą. Jakie masz u siebie felgi? Mam jeszcze opcje 17" 7j z 35et i wtedy do niej opone 215/55. Nie będzie nic obcierać?

W tym temacie masz propozycje felg i opon jakie kto ma na aucie wraz z ich zdjęciami 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pan Dziedzic napisał:

Koledzy.

Do forka sf kupiłem przednie kierunki USA.

po co/co one Ci dają?

2 godziny temu, Pan Dziedzic napisał:

Da się kupić wtyczkę czy trzeba rzeźbić ? 

dobieranie tego przez neta to jest szalony pomysł jak nie znasz symbolu złącza. IMHO najprościej zrobić przelotkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ewemarkam napisał:

A taki bajer pewnie, żeby się wyróżnić. Masz postojowe i kierunek w jednej lampie.
Może wyglądać ciekawie.

Dokładnie.

A realizowane jest poprzez żarówkę dwuwłóknową.

 

W Bugu mam obrysowe i tu też chce.

29 minut temu, ozarek napisał:

po co/co one Ci dają?

dobieranie tego przez neta to jest szalony pomysł jak nie znasz symbolu złącza. IMHO najprościej zrobić przelotkę

Dziękuje za wskazówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa szybkie pytania:

SG 2.0x 2006 AT

 

1. Czasem, po krótkim postoju i uruchomieniu ciepłego silnika, zdarza się, że obroty po "skoku z odpalenia" spadają niżej niż powinny i auto gaśnie albo prawie gaśnie (chyba, że dodam gazu). Na  zimnym silniku nie ma problemu, na ciepłym, po powrocie wskazówki na normalną pozycję (czyli z sekundę po starcie) auto działa prawidłowo. Jakiś pomysł? Czujnik, filtr?

[edit] Zauważyłem, że przy prawidłowym odpaleniu (nawet ciepłego silnika) wskazówka podskakuje i względnie opada wolno (tzn widać, że robi to w sposób kontrolowany), a jak jest problem to spada od razu poniżej prawidłowej wartości i dopiero później wraca na swoją pozycję (przy czym całość trwa sekundę). Może to jakaś wskazówka.

 

2. Jak mam do wymiany manszetę (osłona przegubu wewnętrznego) to kupuję 13, 15 czy oba i jeszcze 10 do kompletu? :)

583494928002.png

 

 

 

Edytowane przez camel00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, 

potrzebuje pomocy a mianowicie..

Ze względu na wszechobecną rdzę mam do wymiany zwrotnice tylne w Foresterze turbo 2001r wraz z całym osprzętem a mianowicie szczękami ręcznego, czujnikami abs, szczególnie tarczami kotwicznymi które są w kawałkach. 

Pytanie : czy zwrotnice wraz z tarczami od imprezy GD podejdą do Forka ? 

Dzięki za pomoc :)

583494828101.png

583494826303.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ewemarkam napisał:

Jak nie masz opasek w zestawie to kup zestaw innego producenta.

 

Guma Subaru - 28323SA020

Rozmawiałem z gościem w sklepie - jednak są dwie gumy na stronę. Mam kupić osłonę przegubu wewnętrznego i tą akurat ma.

Opaski też są, ale kosztują tyle (20-coś za sztukę), że sam sprzedawca powiedział, żeby poszukać innych ;) Zobaczymy jak podjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...