Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie to u mnie w Forku jest chyba taki przerywacz. Była także lampka z symbolem haka holowniczego. Wywaliłem ją, tzn upchałem żeby nie było widać. A w jej miejsce wpadł wskaźnik od LPG. Mrugała raz w momencie przełączenia kierunkowskazu. Nie zastanawiało mnie to do teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję odwiedzić okoliczny szrot, tam szukamy japońskiego samochodu, najlepiej z hakiem a jeśli trafimy na sprowadzony z DE to już super..Zakup przerywacza w najbliższym sklepie w moim wypadku nie do końca się sprawdził.Po wpieciu do kostki - brak jakiejkolwiek reakcji.Zwrot nie jest możliwy, ponieważ jest to część elektroniki.Nie wiem czy takie praktyki są wszedzie stosowane.Choć wydane 30 zł nie do końca poszło na marne :)
Wystarczy odwrócić kostkę przerywacza oraz wygiać środkowy pin i połączyć za pomocą kabelka z kostką.Mam hak i zieloną kontrolkę od kierunku w przyczepie, zamontowaną nad spryskiwaczem lamp, tyle że teraz nie działa,bo nie ma takiego wymogu.


Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję odwiedzić okoliczny szrot, tam szukamy japońskiego samochodu, najlepiej z hakiem a jeśli trafimy na sprowadzony z DE to już super..Zakup przerywacza w najbliższym sklepie w moim wypadku nie do końca się sprawdził.Po wpieciu do kostki - brak jakiejkolwiek reakcji.Zwrot nie jest możliwy, ponieważ jest to część elektroniki.Nie wiem czy takie praktyki są wszedzie stosowane.Choć wydane 30 zł nie do końca poszło na marne :)
Wystarczy odwrócić kostkę przerywacza oraz wygiać środkowy pin i połączyć za pomocą kabelka z kostką.Mam hak i zieloną kontrolkę od kierunku w przyczepie, zamontowaną nad spryskiwaczem lamp, tyle że teraz nie działa,bo nie ma takiego wymogu.


Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest opcja że mogą sterować czymś podczas podpięcia przyczepki?
Te dwa przewody, dają sygnał do kabiny w postaci jednego mrugnięcia kontrolki że kierunkowskazy w przyczepie działają ok.

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, fiku napisał:

Te dwa przewody, dają sygnał do kabiny w postaci jednego mrugnięcia kontrolki że kierunkowskazy w przyczepie działają ok.

Dokładnie tak jest u mnie. Zastanawiałem się pokiego ktoś to zamontował, ale teraz już wiem. Dzięki ;) zamówiłem jakiś zwykły przerywacz 3 pinowy. Powinno być ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, olej napisał:

luzy zaworowe - czy forester s-turbo z 2002 (ale już SG), ma regulację na płytkach czy szklanki się wymienia?

Jak SG to masz XT, czyli powinny być szklanki, gdybyś miał SF S-turbo to powinny być płytki. 2002 to rok przejściowy między modelami, najlepiej jakby ktoś kumaty sprawdził po VIN-ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2019 o 22:59, krik napisał:

Dokładnie tak jest u mnie. Zastanawiałem się pokiego ktoś to zamontował, ale teraz już wiem. Dzięki ;) zamówiłem jakiś zwykły przerywacz 3 pinowy. Powinno być ok

Wymieniłem na najtańszy przerywacz z Alle... i kierunki znowu działają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2019 o 18:12, Yaros napisał:

Jak SG to masz XT, czyli powinny być szklanki, gdybyś miał SF S-turbo to powinny być płytki. 2002 to rok przejściowy między modelami, najlepiej jakby ktoś kumaty sprawdził po VIN-ie.

 

 

Jak ostatnio robiłem to była mowa o szlifowaniu czegoś. Zapewne nie szklanek? Ktoś tutaj te VINy ogarnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...