Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

przód same springi od SG ładnie go podnoszą, tył to adapter + cambber bolty da złapania kątów i viola!

wg mnie możliwości zdecydowania wzrasatają. Na dobitkę opony AT i już można się babrać w błotku

Tak to wygląda - fura @tzd

post-3100-0-61187100-1365877595_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może jaki jest numer tej rury? Poszperalem, znalazłem co nie co ale są od modeli 02-05 i do wrx a chciałbym do sfforesciaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, daymanek napisał:
4 godziny temu, klev napisał:

Wiesz może jaki jest numer tej rury? Poszperalem, znalazłem co nie co ale są od modeli 02-05 i do wrx a chciałbym do sfforesciaka

wykręć IC (za pierwszym razem zapewne ci to zajmie z 20min) i spisz z tego co masz :) a jak przyjdzie zamówiona nowa to juz w 10 to rozbierzesz i złożysz :) trening czyni mistrza.

aaaa jak już będziesz miał IC wyjęte to koniecznie przepłucz go czystą benzyną ze dwa razy (aż będzie czysta z niego lecieć) a na koniec nitro (żeby szybciutko wyschło). Ja zaślepiałem rurki grubą folią i opaską zaciskową a wlewałem przez otwór blowoffa :) Twoje subaru Ci podziękuje za tak błahy acz super pomocny zabieg :) będziesz w szoku ile tam się syfu nazbierało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczne osłony różnią się w tylnej części, chodzi o różnice w wydechu. Aczkolwiek zakładałem plastik z turbo do ssaka z kolektorem różnoodległościowym, konieczne było podcięcie z jednej strony gdzie wychodził kolektor. Może załóż jakąś płytę alu żeby żona spokojnie mogła sprawdzać możliwości auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2018 o 15:38, Pan Dziedzic napisał:

Czy w kierunkowskazie w wersji USA , jest miejsce na żarówkę w pomarańczowym odblasku ?

66473280-759A-4AF6-B9A8-871F8BAFE4C0.jpeg

Znalazłem aukcję z tym kierunkiem, w którym jest zdjęcie z tyłu kierunkowskazu. Może dopytaj się sprzedawcy.

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6392220414

Edytowane przez yaroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2018 o 11:19, ada///m napisał:

Też się nad nią zastanawiam ale brakuje jednego małego króćca przy wejściu a reszta wygląda tak samo.

 

 

 

 

Odswierzę. Muszę wymienić chłodnice w 2.0 XT z 2004 roku. Czy ta TurboWorks do imprezy będzie pasowała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prestone ze wszystkimi się miesza.
Właściwie to większość płynów obecnie jest mieszalna z innymi.Osobiscie dolalbym coś z zielonego, by nie zmieniać barwy.Zawsze można kupić tester, w jakiej kondycji jest płyn.Co do Prestone nie mam żadnych zastrzeżeń, choć ciężko czasami określić poziom w zbiorniczku.Dlatego stosuje Dynagel.

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ewemarkam napisał:
19 godzin temu, miki_mi2 napisał:
Czy zawór blow off ma racje bytu w aucie z AUTOMATEM emoji4.png ?

Tak. A dlaczego nie? W zasadzie on chroni turbinę, będzie i tak "syczał" jak puścisz gaz.

 

Oczywiście że ma rację bytu :-)

Tylko kup porządny (hybrydowy) i warto zrobić remap. Oryginalny DV zwraca powietrze do układu a nie  wywala w atmosferę. Hybryda część powietrza właśnie zwraca do układu a część w atmosferę sapiąc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...