Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Amox napisał:

Witam forumowiczow. Mam dylemat praca tego forka sf 1999 turbo brzmi dobrze? Auto jest zadbane i doinwestowane ale to klekotanie silnika... czy to piston slap czy coś innego? Wiem że takie nagrania są o kant d.... rozbić Ale pomóżcie. Pozdro

wszystko jest ok, to zawory - mój nowy tak miał, po remoncie tak miał i obecnie tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, AdaSch napisał:

wszystko jest ok, to zawory - mój nowy tak miał, po remoncie tak miał i obecnie tak ma.

Jak aż tak klepie to da podparte raczej, kilka tysi mówi bye @kriskristoffers ile ty płaciłeś? Dasz radę po dźwięku porównać?

 

 

Edytowane przez Vercy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Vercy napisał:

Jak aż tak klepie to da podparte raczej, kilka tysi mówi bye @kriskristoffers ile ty płaciłeś? 

Za Twoje zaniedbanie auta? Worek pieniędzy zapłaciłem. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pilnie zdjecie przestrzeni gdzie kładziemy  dywanik z fabrycznym mocowaniem dywanika po stronie kierowcy w SG poliftowym. Dotarły  dywaniki po czasie i nie mam auta bo jest u blacharza. A potrzebuje zareklamować  dywanik bo go zjebali robiąc mocowonie w innym miejscu niż  fabryczne.
 
20210920_165514.thumb.jpg.bb82208819a92e8341dfb8f4b8b26eb9.jpg
dzierżyj linu
513f4e69b01fc0b688aabc9009014256.jpg
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Norweski_Pacjent napisał:

dzierżyj linu
513f4e69b01fc0b688aabc9009014256.jpg

Wielkie dzięki za zdjęcie , u mnie z tego co pamiętam to troszkę inaczej to wyglądało , wajcha od wlewu w obudowie a ten haczyk do dywanika bliżej progu za wajchą. Czyżby były różne wersje :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Amox napisał:

A brak jakichkolwiek innych objawów?  Nie faluja obroty, nie gaśnie, brak odczuwalnego spadku mocy, odpala bez problemów? 

Jedyne co zobaczysz to na zimnym czy ci zgaśnie jak staniesz na światłach, reszty nie zauważysz, bo zasadniczo nic się takiego nie dzieje.

 

Ja u siebie nic nie zauważyłem bo miałem z 15km do najbliżych świateł, nigdy nic się nie działo. Wziął Kris i zaczął gasnąć, sprawdził i bum.

 

Szczerze to mój silnik lepiej chodził niż ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Vercy napisał:

Jedyne co zobaczysz to na zimnym czy ci zgaśnie jak staniesz na światłach, reszty nie zauważysz, bo zasadniczo nic się takiego nie dzieje.

 

Ja u siebie nic nie zauważyłem bo miałem z 15km do najbliżych świateł, nigdy nic się nie działo. Wziął Kris i zaczął gasnąć, sprawdził i bum.

 

Szczerze to mój silnik lepiej chodził niż ten.

Ok dzięki za info. Generalnie na żadnych światłach mi nie zgasł nigdy jak również nigdy obroty nie falowały. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szybkie pytanie. W jednym momencie padły mi żarówki w prawej przedniej lampie. Mijania i pozycyjne. Czy jest to raczej pechowy zbieg okoliczności czy jakaś awaria elektryczna? Akurat w tej lampie mam dość mocno zaparowany klosz od środka. Zastanawiam sie czy to może być przyczyną. Miał ktoś z was taką sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...