Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, pininfarin01 napisał:

Kierownicę mam ale bez poduszki i tak myślę żeby tą założyć bo lepiej wygląda. Sama poduszka jest na sprzedaż?

Wolałbym cały zestaw sprzedać. Podeślę Ci zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!
Potrzebuję instrukcji dla laika, gdzie znaleźć i jak wyłączyć w forku SG XT system ABS.

Na ostatniej pojeżdżawce go przykatowałem i teras włącza mi się non-stop, nawet podczas jazdy na wprost po asfalcie,

a nie chciałbym go zagotować w drodze do warsztatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Panzerpferd napisał:

Czołem!
Potrzebuję instrukcji dla laika, gdzie znaleźć i jak wyłączyć w forku SG XT system ABS.

Na ostatniej pojeżdżawce go przykatowałem i teras włącza mi się non-stop, nawet podczas jazdy na wprost po asfalcie,

a nie chciałbym go zagotować w drodze do warsztatu :)

Prawdopodobnie wyjecie bezpiecznika nr 8 w kabinie. Chyba że nr 3 pod maską odpowiedzialny za pompę ABS 

20210308_185921.jpg

20210308_190006.jpg

  • Super! 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja. Otwieram auto, włączam zapłon, a w momencie przekręcenia na rozrusznik wszędzie znika prąd. Nic nie świeci, nic nie działa. Aku sprawdzone (12,25V). Czy może być wina masy? Przyłożyłem plus z multimetra do aku +, a - z multimetra do kabla między aku, a bezpiecznikami i pokazało ledwo 5,5V. Z drugiej strony nawet z tymi 5,5V coś powinno świecić, a nic nie świeci, totalne nemo. Help :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Taka sytuacja. Otwieram auto, włączam zapłon, a w momencie przekręcenia na rozrusznik wszędzie znika prąd. Nic nie świeci, nic nie działa. Aku sprawdzone (12,25V). Czy może być wina masy? Przyłożyłem plus z multimetra do aku +, a - z multimetra do kabla między aku, a bezpiecznikami i pokazało ledwo 5,5V. Z drugiej strony nawet z tymi 5,5V coś powinno świecić, a nic nie świeci, totalne nemo. Help :cry:

Sprawdź dokręcenie klem, ewentualnie masę.

Wpiąłeś miernik pomiędzy aku, a przewód prądowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klemy wyczyszczone, kable dokręcone - działa :thumbup:. Dzięki za szybkie podpowiedzi. 

Teraz już bardziej na spokojnie będę podchodził, bo najgorsze jest, że wszystko było cacy, a tu nagle nie bangla... I popłoch i panika:upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...