Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kiwi 4ester napisał:

Pytałeś w aso?

 

W poniedziałek będę próbował, ale nawet nie wiem jak to profesjonalnie nazwać i o co pytać. To będzie fajna rozmowa :D

 

 

Godzinę temu, yaroz napisał:

Może nie takie same, ale ja mam takie na wężykach spryskiwaczy 

OPASKA OBEJMA ZACISKOWA PRZEWODU PALIWA NA WĄŻ 6mm Łańcut - Allegro.pl

A tu chyba takie jak szukasz

CYBANT OBEJMA OPASKA ZACISKOWA WĄŻ D5 WAWA 10 SZT. WARSZAWA - Allegro.pl

 

Żadne z powyższych nie są dobre, ja dziś już przeszukałem wiele stron i nie znalazłem tego co szukam. Wszystkie mają jakieś wystające elementy do skręcania lub ściskania.

Te których szukam są inne, ich pierścień jest gładki bez żadnych wystających elementów. Jak się je ściśnie zgodnie ze strzałkami to same zaskakują i trzymają na tych czerwonych powierzchniach.

obraz.thumb.png.822601a99e81077121da8e02373d9a05.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, dommarc napisał:

 

W poniedziałek będę próbował, ale nawet nie wiem jak to profesjonalnie nazwać i o co pytać. To będzie fajna rozmowa :D

 

Jak chcesz profesjonalnie to spróbuj tutaj znaleźć tą część i odpisz numer i podaj w aso :)

http://opposedforces.com/parts/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dommarc napisał:

 

W poniedziałek będę próbował, ale nawet nie wiem jak to profesjonalnie nazwać i o co pytać. To będzie fajna rozmowa :D

 

 

 

Żadne z powyższych nie są dobre, ja dziś już przeszukałem wiele stron i nie znalazłem tego co szukam. Wszystkie mają jakieś wystające elementy do skręcania lub ściskania.

Te których szukam są inne, ich pierścień jest gładki bez żadnych wystających elementów. Jak się je ściśnie zgodnie ze strzałkami to same zaskakują i trzymają na tych czerwonych powierzchniach.

obraz.thumb.png.822601a99e81077121da8e02373d9a05.png

A do czego ta obejma ma być, i czemu tamte nie są odpowiednie? Jak tą twoja zatrzasniesz to nie życzę Ci jej ponownego otwierania, skonczy się na cieciu wężyka :D

Edytowane przez yaroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Jak chcesz profesjonalnie to spróbuj tutaj znaleźć tą część i odpisz numer i podaj w aso :)

http://opposedforces.com/parts/

Nie ma na  opposedforces części do SJ, znalazłem na http://www.jp-carparts.com/subaru/carlist.php?maker=subaru

I ASO raczej odpada, bo cześć to cały wąż. Jak znam życie to poszczególnych elementów nie sprzedają. Znalazłem używany wężyk, ale w słabym stanie.

Tylko nie chce kupować całości, jak ja potrzebuje tylko 2 opasek i jednego gniazda. To trochę jak by chcieć wentyl i kupić sobie koło z oponą dla tego wentyla.

 

 

26 minut temu, yaroz napisał:

A do czego ta obejma ma być, i czemu tamte nie są odpowiednie? Jak tą twoja zatrzasniesz to nie życzę Ci jej ponownego otwierania, skonczy się na cieciu wężyka :D

 

Do czegoś takiego jak zdjęcie poniżej. Nie mówię że te inne są nieodpowiednie, tylko ja chciałbym konkretnie takie jak na zdjęciu.

Jak nie znajdę to będę kupował coś z używek lub robił "druciarstwo" dostępnymi w handlu opaskami.

A co do tych, to otwierałem i zamykałem już kilkukrotnie, działa super, błyskawicznie i co najważniejsze dla mnie to jest gładki pierścień bez wystających elementów.

 

obraz.png.f3f52f74a35400c1403fb495a7b4c6f4.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, dommarc napisał:

dla mnie to jest gładki pierścień bez wystających elementów.

Zrobisz jak uważasz i jak Ci się chce tego szukać, a i jak znajdziesz to zapłacisz za jedną tyle, że miałbyś garść tych co podlinkowałem;). Ja u siebie na wężykach do spryskiwaczy mam te pierwsze co ci podałem i w niczym te wystające elementy pod zderzakiem nie przeszkadzają choć sam jak bym miał kupować to wybrałbym te drugie, wydają mi się pewniejsze i i solidniejsze od tych drucianych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem radio do forestera SG. Ale przy montażu 2 zongi. Pierwszy to urwany różowy pin i tu moje pytanie czy jest on niezbędny a drugi to taki że radio jest za duże, i nie wchodzi, i tu drugie pytanie czy do montażu radio potrzebuje zdejmować tę całą obramówkę? Ktoś kto się zna jak można prosić na priv wyśle fotki z góry dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ewemarkam napisał:

Możesz wymienić przyciski, będziesz miał pewność że to był problem albo i nie. To chwila roboty i koszt znikomy.

Na coś zwrócić uwagę podczas wymiany? Pierwszy raz coś takiego robię - nie pierwszy lutuje itp:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Panowie powiedzcie jak się za to zabrać, poprawić luty czy zmienić na całkiem nowe mikroswitche?
Obejrzyj luty najpierw, czy nie ma pęknięć, nawet takich malutkich, jakoś dziwnych odkształceń. Switche są mega tanie, więc wymienić nie zaszkodzi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, LosioDriver napisał:

Obejrzyj luty najpierw, czy nie ma pęknięć, nawet takich malutkich, jakoś dziwnych odkształceń. Switche są mega tanie, więc wymienić nie zaszkodzi :)

A w Krakowie gdzieś dostanę? Czy tylko internety?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aplam13 napisał:

Cześć czy ma ktoś jakieś sensowne rozwiązanie na losowe braki działania pilota alarmu otwierania samochodu Forester SG, pytam bo już mnie coś trafia ,dwie baterie wożę ze sobą, wymiana nic nie pomaga.

Przedłużenie anteny jednak nie pomogło? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Jak wygląda zmiana lamp przedlifotwych na poliftowe w Forku SG. Mówimy cały czas o zwykłych, nie ksenonach. 

 

Kwestia montażu, pasowania no i czy któreś lepiej świecą względem drugich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...