Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

tak i nie

tak jak przekładasz całość nie jak pojedynczo - rzn mocowania do podłogi i fotela

w polifcie na całej długości siedziska jest pręt który jak podniesiesz to fotel przesuwa się przód tył, w przdedlifcie jest mała wajcha a obie szyny są połączone linką która zwalnia blokadę na przeciwległej szynie. przełożenie jednej nie koniecznie musi się udać. trzeba by dokładnie porównać nr części

http://opposedforces.com/parts/forester/en_s11/type_9/body_equipment_interior/front_seat/illustration_3/

 

Edytowane przez AdaSch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AdaSch napisał:

tak i nie

tak jak przekładasz całość nie jak pojedynczo - rzn mocowania do podłogi i fotela

w polifcie na całej długości siedziska jest pręt który jak podniesiesz to fotel przesuwa się przód tył, w przdedlifcie jest mała wajcha a obie szyny są połączone linką która zwalnia blokadę na przeciwległej szynie. przełożenie jednej nie koniecznie musi się udać. trzeba by dokładnie porównać nr części

http://opposedforces.com/parts/forester/en_s11/type_9/body_equipment_interior/front_seat/illustration_3/

 

Ok, ale to zarówno pręt (polift) jak i wajcha (przedlift) to jest część siedziska czy szyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SH model.

 

Czy ktoś ma uszkodzoną roletę bagażnika  lub części od niej? Brakuje mi prawego gumowego zakończenia od części przesuwnej zaraz za fotelami. 

 

Czy drgania lusterek samych szkieł podczas jazdy z prędkością powyżej około 70 km/h to standard w tym modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lolo.lolo napisał:

SG MY04

czy grzanie lusterek działa razem z tylną szybą (ten przełącznik ?)

 

Nie. Grzanie lusterek jest razem z grzaniem wycieraczek przód. Ogrzewanie tylnej szyby masz na pokrętle kierunku nawiewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Ogrzewanie tylnej szyby masz na pokrętle kierunku nawiewu.

tak właśnie ...

16 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Grzanie lusterek jest razem z grzaniem wycieraczek przód.

a widzisz, bo mi coś nie działa ale mam nie oryginalną szybę bez podgrzewania wycieraczek i lusterka coś "kuleją" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz, bo mi coś nie działa ale mam nie oryginalną szybę bez podgrzewania wycieraczek i lusterka coś "kuleją" ...
Ktoś kiedy napisał że lusterka lecą szeregowo z szybą. Może wystarczy zmostkowac kostkę przy szybie. Najwyżej bezpiecznik wywali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mrk2607 napisał:

SH model.

 

Czy ktoś ma uszkodzoną roletę bagażnika  lub części od niej? Brakuje mi prawego gumowego zakończenia od części przesuwnej zaraz za fotelami. 

 

Czy drgania lusterek samych szkieł podczas jazdy z prędkością powyżej około 70 km/h to standard w tym modelu?

Mam SH ale nie nie zaobserwowałem drgań. Musiał bym się dłużej przyglądnąć. Ale takie drganie to chyba nie jest normalne. Mogę się mylić ale sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanko....

 spryski reflektorów uruchamiamy przyciskiem pod przyciskami od przeciwmgielnych ... tak ???

ja naciskając go .....nic się nie dzieje....jest tylko takie "pstrykanie" za schowkiem pasażera .... czyżby jakiś przekaźnik ...:question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lolo.lolo napisał:

mam jeszcze pytanko....

 spryski reflektorów uruchamiamy przyciskiem pod przyciskami od przeciwmgielnych ... tak ???

ja naciskając go .....nic się nie dzieje....jest tylko takie "pstrykanie" za schowkiem pasażera .... czyżby jakiś przekaźnik ...:question:

 

Trzyma się chwilę dłużej przycisk od spryskiwaczy szyby. Plus muszą być włączone światła (przynajmniej u mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LosioDriver napisał:

Trzyma się chwilę dłużej przycisk od spryskiwaczy szyby

tak mam w innym aucie.....

a ten przycisk pod przyciskami przeciwmgielnych to od czego w takim razie ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lolo.lolo napisał:

tak mam w innym aucie.....

a ten przycisk pod przyciskami przeciwmgielnych to od czego w takim razie ???

 

A ok, bo masz przycisk na dole :) To tak, tam musisz przytrzymać/nacisnąć, ale o ile dobrze kojarzę to właśnie na włączonych światłach :) Niech mnie poprawi ktoś kto ma tam przycisk a nie na manetce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lolo.lolo napisał:

no i właśnie nie działa - objawy jak pisałem wyżej ...

 

A ile masz płynu do spryskiwaczy? Są 3 pompki - na światła, na tylną szybę i na przednią szybę. W miarę ubywania płynu w takiej kolejności przestają działać.

Może być tak że masz płyn do spryskiwaczy, ale jest już go za "nisko" dla pompki od świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Nie mogę znaleźć sondy lambda do s-turbo z 99r.Jest na 3 przewody, a większość jest na 4. Mam numer tej co siedzi (234000-5530) u mnie ale nie mogę znaleźć w necie - chyba ktoś już kiedyś zamienił ją . Poratuje ktoś linkiem do właściwej sondy do tego modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...