Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, daymanek napisał:
30 minut temu, klev napisał:
Nawet wizualnie się różnią, co tu więcej dodać....

Mógłbyś zaznaczyć gdzie się różnią prócz ekstra śruby?

Dolna blacha ma otwór w innym miejscu. Do tego jest mniejsza niż w oryginale. Dodaj ten dodatkowy gwint i w jednej prostej czesci masz 3 widoczne golym okiem roznice. To nie sa te same poduchy. Pozdro

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie kąbinuj tylko zamów OEM po numerze vin u Carfita lub w ""mądrym" sklepie typu subarak czy gc8. A tak poza tym to oczywiście bierz tylko z ASO jak nakazuje regulamin. B) 

Z autopsji każdy ci powie, że zamienniki poduch skrzyń maja się nijak do oryginałów, po roku znów są do wymiany.

Edytowane przez klev
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej bym chciał ori zamówić lecz w Norwegii jest na chwilę obecną nie osiągalny. Rozważałem na krótką chwilę wymienić na jakiś zamiennik ale chyba będę musiał kombinować i zamówić ori
Może niech Ci ktoś kupi w PL i podeśle do Norwegii?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo. Z każdego sklepu wyślą Ci do norwegii jak zaplacisz od reki przelewem. Nie widze tu problemu.

Secundo. Jak chcesz patentu "na razie" to poczytaj o zalewaniu poduszek "nową gumą" kauczukową, czy czyms takim, al'a "bold". Sam o tym myslalem ale wybralem ori od carfita. 

Edytowane przez klev
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo. Z każdego sklepu wyślą Ci do norwegii jak zaplacisz od reki przelewem. Nie widze tu problemu.
Secundo. Jak chcesz patentu "na razie" to poczytaj o zalewaniu poduszek "nową gumą" kauczukową, czy czyms takim, al'a "bold". Sam o tym myslalem ale wybralem ori od carfita. 
Ok, myślałem że nie ma opcji dostawy do Norwegii ze sklepu. Pewnie jest tak jak piszesz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, miniwww napisał:

Ok, myślałem że nie ma opcji dostawy do Norwegii ze sklepu. Pewnie jest tak jak piszesz :)

To już zależy od wysyłającego czy dobrze wszystkie literki przepisze na paczkę, bo przykładowo :D ma być Oslo, a ktoś wpisze O(skreślone)slo i pójdzie gdzieś na północny podbiegun. Na szczęście są jeszcze kody pocztowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ewemarkam napisał:

Jaki gwint na śruba która przykręcony jest stukowiec? Chodzi mi tylko o średnicę. Muszę go odkręcić bo wali w pręta a na LPG głównie jeżdżę. A wiem że musi mieć masę, dlatego pytam o śrubę.

 

 

M8 chyba, klucz 12mm, ale masę przecież możesz przykręcić M6. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ewemarkam napisał:

Kolejne pytanie, zna ktoś może zewnętrzna średnicę przegubu wewnętrznego pół osi przedniej w skrzyni automatycznej?

Jak potrzebujesz żeby dobrać zamiennik to odpuść, rozleci się w kilka miesięcy. Szukaj używki w dobrym stanie jak chcesz po kosztach, te same są w manualach.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2020 o 23:03, daymanek napisał:

Da radę i tak ale to minimum czekania z dobry tydzień. Ten ori co podeslalem jest taki jak powinien rozumiem? On według numeru zgadza się. Mam skrzynie 4eat

Podaj Vin  to Ci sprawdzę , pewnie mamy na stanie i OEM i zamienniki, do Norwegii bez problemu wysyłamy , pocztą EMS lub kurierem ( wysyłka będzie droższa ) bo Norwegia nie jest w UE i trzeba robić celną , ale za to szybko . :) 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, carfit napisał:

Podaj Vin  to Ci sprawdzę , pewnie mamy na stanie i OEM i zamienniki, do Norwegii bez problemu wysyłamy , pocztą EMS lub kurierem ( wysyłka będzie droższa ) bo Norwegia nie jest w UE i trzeba robić celną , ale za to szybko . :) 

Nie chciał Mahomet do Góry to Góra przyszła do niego ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę bardziej z Imprezy, ale przecież to prawie to samo :mrgreen:

 

Jak sprawdzam na opposedforces numery części tych plastikowych osłon mocowań stelaża fotela z tyłu to jest tylko jeden numer części, choć wariantów fotela w WRX było sporo. Ktoś jest mi w stanie potwierdzić na 100pro że do wszystkich foteli z WRX pasują te same osłonki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę, że ta kwestia była już poruszana pewnie z milion razy ale teraz nie mogę znaleźć. Jaka powinna być wysokość zawieszenia od środka koła (od piasty?) do rantu błotnika w sg? Czy z przodu i z tyłu wartości te powinny być identyczne czy np przód wyżej - tył niżej albo na odwrót?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...