Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

tak czy siak nie chcieli tego ruszać..... Zamówiłem już te śruby (25zł szt) i jak przyjdą to przód mają mi ustawić jak największy negatyw (byle równo z obu stron) a tył jak najbliżej 0.

Dzięki skwaro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko co do sprężyn typu HD czyli takie ponad 14mm do forka SF na tył. Czy posiadając lpg + jakieś 50kg w bagażniku komfort nie powinien pogorszyć się znacznie? Też zależy mi żeby forek nie bujał się tak bardzo na zakrętach czy w tym temacie lepiej poszukać grubszego staba bo obecny dość cieńki w N/A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim 2.0 turbo automat działało to dobrze. Miałem z tyłu amory KYB i spręzyny lesjoforse wzmocnione. Nie są tak piekielnie twarde i nie windują dupy w kosmos jak ironman. Do normalnej jazdy spoko, po śpiących policjantach przelatywało z dala od dobicia.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoi wyżej, ale gdy mierzyłem wysokości od środka piasty do rantu to wychodzi mi tyle co seria. Ale wtedy był pełny LPG i połowa PB. W każdym razie i tak jest wyżej niż seria. Śpiących policjantów tył przechodzi jakby mniej gładko niż przód. Czuć różnicę między seria a tymi sprężynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba.

O wymiary pozycji gwintu ucha holowniczego, względem tych trzech śrub mocujących tylną belkę do podłużnicy.

Przy montażu belki haka, chcę dokręcić osobną blachę z przyspawanym gwintem wspomnianego ucha, do stabilizacji kosza wieszanego na haku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, koziolek napisał:

Może ktoś ma jakiś patent na takie mocowania łopaty?
Gdzie to kupić?861b035a1623b6a97610a95bf0bb6f3b.jpg

Taptane Tapatalkiem
 

 

 

Natchnąłeś mnie, też takie kupię, ale sklep jest zaskoczeniem.

http://florian.sklep.pl/uchwyt-mocowania-narzedzi-40-60-mm-p-1560.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak różnica w wychyleniach bocznych na zakrętach po zmianie na twardsze? Jest poprawa?
Za mało samochodem jeździłem przed założeniem sprężyn żebym się mógł wypowiedzieć. Ale różnice czuje po złożeniu np rozpórki na tyle. Nie wiem czy to że wreszcie plastiki nie grają czy teraz po prostu jest taki bardziej "zwarty" ogólnie na plus. Aczkolwiek celem rozpórki były plastiki a prowadzenie było na drugim planie :)
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem z takiego zestawu i starczyło w sam raz. (!!!nie ściągałem zacisków!!!)

https://allegro.pl/oferta/lakier-farba-do-zaciskow-hamulcowych-neon-foliatec-9107362824

w zestawie jest 125 ml lakieru podkładowego, 125 ml lakieru bazowego i 50 ml utwardzacza. Minusem jest, że trzeba to nanosić pędzlem.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...