Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, radek311989 napisał:

Dobrze to wygląda :thumbup:, a jak uczucie trzymania takiej świeżej kierownicy? Też czekam na obszycie :) do tego dorzucę gałkę biegów

właśnie trafiłeś w sedno sprawy, wygląd to raz ale to uczucie trzymania nowej kierownicy jest super! Tak jakby nowszy samochód był i na prawdę znowu szukam pretekstu żeby wsiąść i się przejechać :)

 

Gałkę też obszyłem tylko na foto się już nie zmieściła ;)

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Michał Zygmunt napisał:

Kupiłem 4 nowe opony zimowe w listopadzie 2017 roku. W zeszły piątek jedna z nich strzeliła tzn. konstrukcja wewnętrzna nie wytrzymała i zrobił się pęcherzyk. Co zrobić teraz: kupić jedną taką samą? wymienić dwie czy wszystkie 4?

 

Zależy jaki stopień zużycia jest w pozostałych.

Jeśli +/- 2-3mm to dokup jedną do pary na osi.

Jeśli więcej,  4 i w górę to niestety komplet.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, dragoon89 napisał:

Czy jeśli wepniemy 2 foteliki to w środku zmieścimy dorosłą osobę ?

W SH dało radę -> ale ten dorosły to musi być drobny, albo na bardzo krótki dystans ! 
Jak dla mnie auto które ma kanapę z tyłu jest za małe na to - do takiego podróżowania najlepiej auto z 3 fotelami zamiast kanapy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dragoon89 napisał:

Ile jest tego miejsca ? Czy jeśli wepniemy 2 foteliki to w środku zmieścimy dorosłą osobę ?

W SJ jest tylko tyle miejsca, że można rozłożyć środkowy podłokietnik. Nie ma go wystarczająco by przewieźć pasażera w sposób bezpieczny czy komfortowy. Ciężko byłoby nawet zapiąć środkowy pas gdyby jednak ktoś tam usiadł. Punkty mocowania Isofix wymuszają taką sytuację - są stosunkowo daleko od drzwi. W przypadku kolizji "od boku" takie foteliki zrobią kanapkę z siedzącego na środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dragoon89 napisał:

Mam szybkie pytanko (sorry jeśli dubluje) odnośnie miejsca na tylnej kanapie w forku od 2013r w górę.

Ile jest tego miejsca ? Czy jeśli wepniemy 2 foteliki to w środku zmieścimy dorosłą osobę ?

Też miałem kiedyś ten dylemat. Raczej nie planuj że zmieścisz między 2 foteliki dorosłą osobę na środku ;)
Wejść na wcisk może wejdzie szczupła osoba, ale o komforcie lub bezpieczeństwie raczej mowy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, koziolek napisał:

Zależy czego szukasz?

tłumik, backbox itd.

chodzi mi żeby wyszukiwarka znalazła tematy lub posty w których jednocześnie występuje słowo "wydech" i "Forester".
Jak wpisze zwyczajnie "wydech Forester" to szuka obojętnie jakiego tematu lub posta w którym występuje jedno z dwóch słów "wydech" lub "Forester"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co najlepiej zrobić z używanym katalizatorem z Forka?
Ja raczej nie wykorzystam, więc może do skupu? Płacą coś za to?
Czy OLX?
Tak płacą. Gość odemnie 2 razy brał. Ale nie pamiętam ile. Grunt żeby był OEM. Dobrze jakbyś oczyścił miejsce z numerem części.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ewemarkam napisał:
25 minut temu, Robert_zxcq napisał:
A ja mam pytanie co najlepiej zrobić z używanym katalizatorem z Forka?
Ja raczej nie wykorzystam, więc może do skupu? Płacą coś za to?
Czy OLX?

Tak płacą. Gość odemnie 2 razy brał. Ale nie pamiętam ile. Grunt żeby był OEM. Dobrze jakbyś oczyścił miejsce z numerem części.

Ok, dzięki! Dobra wiadomość. Może się zwróci za obszycie kierownicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Robert_zxcq napisał:

Ok, dzięki! Dobra wiadomość. Może się zwróci za obszycie kierownicy ;)

Kolega ostatnio poprosił żebym podjechał w jego imieniu z katem z e36 bo dłubie ją i nie potrzebuje katalizatora, zgłupiałem bo dostał za to 1500zł, wg mnie warto nawet dla samej ciekawości, od razu mówię że warto podzwonić bo duża rozpiętość cenowa potrafi być - wiem z opowieści:D

Edytowane przez aplam13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś przerabiał temat poduszek silnika/skrzyni biegów? Przy dodawaniu/odpuszczaniu gazu czuć szarpnięcia spowodowane jakby wibracja silnika, jakby od napędu takie przod/tył. Czy zużyte poduszki pod silnikiem mogą powodować takie szarpnięcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...