Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi


Jeśli masz Sf politowego to jest normalne ze się załącza klima na ustawieniu na szyba/nogi;szyba. W przedliftowym nie ma tej opcji.
Jeśli nie jesteś pewien czy klima się załącza to popatrz na sprzęgło na kompresorze klimy czy się kręci czy tez nie.
Jest jeszcze opcja ze masz spięte dwie zielone kostki pod kierownica i dlatego się wentylatory załączają. A o tym już ktoś pisał wyżej.
Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Spoko to już bardziej rozjaśnia sprawę. Tylko czy wtedy również powinien przycisk AC się zaświecić? Czy poprostu załącza klimę i nie okazuje tego w żaden sposób prócz załączania sprężarki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki interfejs podejdzie do gniazda do Fotka SG aby nie trzeba było go wypinać z deski? (Te szerokie nie wchodzą)

Potrzebuje wykasować błąd przepływowi, czyściłem przepustnice i zapomniałem ja podpiąć przed odpaleniem :/

Zdjęcie klemy na noc nie pomoże?

 

https://allegro.pl/oferta/elm327-icar2-vgate-obd2-interfejs-bluetooth-polski-8194134208?utm_medium=app_share&utm_source=facebook6e1429fe5116bff7434083f39e05bc25.jpg&key=8d7cb3159c6f7bbdf3045a90ed169dd9ce5cad1f971069d56ff5dfa86e37745983b56afd562fd3baf994367b10751bf8.jpg&key=c6c6720e972d0c93c998317d635b12ccc41d6db4abe970545dbec4b2e0b30733

 

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejść wejdzie, ale radzę sobie wziąć jakiejś cienkiej linki i obwiązać na węższej części tak, żeby można było w miarę łatwo potem wyciągnąć szarpiąc delikatnie za wystający kawałek linki. Zanim kupiłem swojego to raz musiałem skorzystać z identycznego jak na tej aukcji, który ma mój ojciec i potem przy wyciąganiu trochę się trzeba było nagimnastykować. Dodam że np. jak ostatnio byłem na badaniu technicznym w październiku to diagnosta wpinał mi się w interfejs więc może się przydać możliwość w miarę szybkiego wyciągnięcia takiego urządzenia nawet jeżeli planujesz zostawić ten interfejs na stałe

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MasteROOT napisał:

Wejść wejdzie, ale radzę sobie wziąć jakiejś cienkiej linki i obwiązać na węższej części tak, żeby można było w miarę łatwo potem wyciągnąć szarpiąc delikatnie za wystający kawałek linki. Zanim kupiłem swojego to raz musiałem skorzystać z identycznego jak na tej aukcji, który ma mój ojciec i potem przy wyciąganiu trochę się trzeba było nagimnastykować. Dodam że np. jak ostatnio byłem na badaniu technicznym w październiku to diagnosta wpinał mi się w interfejs więc może się przydać możliwość w miarę szybkiego wyciągnięcia takiego urządzenia nawet jeżeli planujesz zostawić ten interfejs na stałe

Dokładnie tak, linka, sznurek lub coś co pozwoli łatwiej wyciągnąć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w sg5 prawą pozycję da radę wymienić bez demontażu lampy?
Jak się domyślam chodzi Ci o przedlifta, mimo że polift też jest SG5 :) Musisz albo wyjąć lampę, albo dobierać się od strony nadkola, z komory silnika nie ma dostępu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, skwaro napisał:

Jak się domyślam chodzi Ci o przedlifta, mimo że polift też jest SG5 :) Musisz albo wyjąć lampę, albo dobierać się od strony nadkola, z komory silnika nie ma dostępu.

 

A jak prościej?

Muszę to ogarnąć szybko i sprawnie - auto ojca a rzecz do zrobienia w święta.

 

W moim lampa była wyciągana przez mechanika, bo parowała. Ponoć jest z tym zabawy. Niestety mechanik nie ogarnął tematu bo po rozklejeniu i sklejeniu paruje jeszcze bardziej i do tego ułamał jeden zaczep. Było nowe szkło prawego reflektora na allegro w fajnej cenie ale się sprzedało. Chyba jednak będę musiał oddać do profi zakładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, po moich super modyfikacjach zegarów wyrwałem ośkę z silniczka od prędkościomierza co skutkuje tym że się przycina :D i tu mam pytanko czy orientujecje się czy w zegarach z Anglika jest taki sam silniczek jak Eu, podejrzewam że tak ale jednak wolałbym się upewnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2019 o 13:21, Robster napisał:

Cześć, po moich super modyfikacjach zegarów wyrwałem ośkę z silniczka od prędkościomierza co skutkuje tym że się przycina :D i tu mam pytanko czy orientujecje się czy w zegarach z Anglika jest taki sam silniczek jak Eu, podejrzewam że tak ale jednak wolałbym się upewnić

Na 99% taki sam. Licznik jest tak samo wyskalowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

Szybka akcja.

Koledzy, ogarnie mi ktoś wiskoze w forku sf do soboty 28.12 ? 

A ty nie masz forka 122km...97...98? Bo tam była taka, której się nie regeneruje. Nie pamiętam konkretnie do którego miesiąca i rocznika, tzw phase 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...