Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

Chciał bym kupić alufelgi do Forestera III SH 2012 2.0 B. Czy o takich oznaczeniach będą odpowiednie?

17x7J ET48 5x100 średnica piasty 56,1. 

Najbardziej chodzi mi o średnicę piasty i rozstaw śrub.

Za wszystkie odpowiedzi i sugestie będę wdzięczny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnica wewnętrzna tak jak zaznaczyłeś czy zewnętrzna pełnych pokręteł ?

Po pracy sprawdzę i napiszę !

 

Wewnetrzna 3.5cm 

Wewnetrzna mala 3.3cm

Zewnetrzna 4.5cm

Zewnetrzna mala 4.3cm

Zmierzone miarka...niczym dokladniejszym.

Edytowane przez Nargond
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przednie amortyzatory z Forestera SG polifta bedą pasować do Forestera SG przedlifta??

Gdzieś tam znalazłem w ofercie amortyzatorów do polifta numer oryginalnych amortyzatorów Subaru i wynika z niego, że amortyzatory pasują do polifta jak i przedlifta.

Czy ktoś zakładał przednie z polifta do przedlifta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie czy sama lampa przeciwmgłowa z forestera SG polift jest taka sama jak w SH? Patrząc na zdjęcia wygląda podobnie, wystarczy teoretycznie przełożyć tylko uchwyt, czy ma ktoś może taką z SH nawet uszkodzoną lub doświadczenie z tym? Muszę u siebie wymienić (woda się dostałą i oksyduje odbłyśnik) i wolałbym używany ori niż zamiennik. BTW lepiej żółta folia na klosz czy żółta żarówka?:D

SG:

HTB1SMnQQAvoK1RjSZFNq6AxMVXaw.jpg

SH:

HTB1.CTLQCzqK1RjSZFjq6zlCFXaD.jpg

Edytowane przez aplam13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ewemarkam napisał:

Przecież widać że jest inna. W SH nie masz tych dwóch szpilek. A odbłyśnik oddaj do regeneracji będzie na pewno taniej niż zakup halogenu i rzeźba żeby to pasowało.

Mnie nie chodzi o całość, bo mocowanie na pierwszy rzut oka widać że inne, bardziej chodzi mi o samą lampę w uchwycie, czytałem na zagranicznym forum gdzieś ale właśnie nie mogę znaleźć że lampa jest ta sama, że odkręca się regulacje i można przelozyc, chciałem tylko potwierdzenia jeżeli ktoś miał z tym do czynienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ewemarkam napisał:

Szybkie pytanie. Czy podczas połączenia interfejsu OBD w moim foresterze, musze mieć zwarte kostki pod kierownicą czy nie?

Nie. Kostki pod kierownicą jak zepniesz to włącza się tryb diagnostyczny, który Cię nie interesuje. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie.

Posiadam Forka III SH 2.0 B z reduktorem, przebieg ok 120tys. Jako, że rozrząd jest na łańcuchu to generalnie nic nie musimy robić. A jak jest z pompą wody, bo nigdzie nie znalazłem czasookresu jej wymiany? Miałem wcześniej Hondę i przy wymianie rozrządu z paskiem najlepiej też ją było wymienić - chociaż co drugą wymianę rozrządu.

Edytowane przez braun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek SJ - podjeżdżam pod dom, otwieram drzwi - otworzyły się kawałek i się zblokowały. Myślałem że może pas przycięty albo coś, trochę się z nimi poszarpałem i się odblokowały a na wyswietlaczu pojawił się napis coś w stylu: "zabierz kluczyk wysiadając". A kluczyk cały czas w kieszeni, przecież stacyjki nie ma. O co mu chodziło ? Jedyne co mi przychodzi do głowy to końcówka baterii w pilocie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...