Jump to content
Haze

Forester - SZYBKIE PYTANIE

Recommended Posts

W dniu 18.10.2019 o 19:51, Aleksander Dziopa napisał:

Jakie wtryski podchodza do forestera s-turbo przedlift? Z tego co wyczytałem to żółte sidefeed 440cc - czy może ktoś to potwierdzić? Z góry dzięki 

seryjnie sa niebieskie topfeed 440cc. mam takie na sprzedanie jak potrzebujesy bo wzmienialem na blekitne od STI (550cc)

20190517_103253.thumb.jpg.7935c8eb6eb7b2246b1e59ae03c1ded0.jpg

Edited by klev

W przedlifcie są żółte sidefeed 440, w polifcie są niebieskie topfeed.

• Thanks 1

Jak wiadomo błąd (check engine) w subaru wyłącza całkowicie tempomat oraz mruga sobie kontrolka tego właśnie.

To teraz proszę mi wyjaśnić to...... od pewnego czasu zapala mi się check ( sprawdzone: błąd sondy) co jakiś czas gaśnie.

Po poprzednim zapaleniu kontrolki wizyta u sprawdzonego dłubacza mechanika i zgaszeniu tejże.

W ubiegłym tygodniu podczas powrotu od onego znów się zapaliła... i teraz do brzegu.

Zerknij cię na fotkę i wytłumaczcie mnie OCB ? default_biggrin.png

Tak tempomat działa pomimo zapalonego check engine

Dodam tylko że kontrolka zgasła. 323fc7281617cd6d45bb44907dabfe69.jpg&key=46208520601a724d1878490aaaf1ffc1d813dd9a63d25837e6613ccd5e019abe

natapane mi5

A od czego te błędy. Skoro kasujesz tzn że jakieś są. Jeśli podasz numer będzie łatwiej pomóc. Sorry nie doczytałem.

W innej marce, błąd sondy drugiej zapalał się przy dziadkowaniu w ruchu miejskim. Jak zmienił się kierowca to problem nie występował.

Edited by ewemarkam

5 godzin temu, Patryk Andrzej napisał:

Jak wiadomo błąd (check engine) w subaru wyłącza całkowicie tempomat

Miałem check z powodu 1 sondy, tej przed katem, teraz czasami zapala się check p420(katalizator) i w obu przypadkach tempomat działał, z tym że u mnie skrzynia manual.

Witam. Zdejmowałem folię winylową z auta i gdzieniegdzie został klej. Ma ktoś doświadczenie czym to ruszyć bezinwazyjnie?

7 minut temu, KRYSZTAŁ napisał:

Witam. Zdejmowałem folię winylową z auta i gdzieniegdzie został klej. Ma ktoś doświadczenie czym to ruszyć bezinwazyjnie?

Avery surface cleaner - trzeba popsikać, odczekać aż klej sie rozpuści i zetrzeć. przydatne przy wszelkich klejach z naklejek. nie uszkadza plastików ani tapicerki.

https://allegro.pl/oferta/plyn-do-czyszczenia-avery-dennison-surface-cleaner-7677699131

• Thanks 1

32 minuty temu, klev napisał:

Avery surface cleaner - trzeba popsikać, odczekać aż klej sie rozpuści i zetrzeć. przydatne przy wszelkich klejach z naklejek. nie uszkadza plastików ani tapicerki.

https://allegro.pl/oferta/plyn-do-czyszczenia-avery-dennison-surface-cleaner-7677699131

A o jaki rozpuszczalnik, związek konkretnie chodzi, żebym wiedział jak szukać w sklepach bo to na dziś mi potrzebne najlepiej...

A od czego te błędy. Skoro kasujesz tzn że jakieś są. Jeśli podasz numer będzie łatwiej pomóc. Sorry nie doczytałem.
W innej marce, błąd sondy drugiej zapalał się przy dziadkowaniu w ruchu miejskim. Jak zmienił się kierowca to problem nie występował.
Tu dziadkowania nie ma, automat i standardowa przypadłość ej 204 czyli dziura w obrotach :D

No i właśnie po przegonieniu auta z licznikowym 150 na autostradzie się wziął i błąd wyłączył :) samo się naprawia

natapane mi5

22 minuty temu, KRYSZTAŁ napisał:

A o jaki rozpuszczalnik, związek konkretnie chodzi, żebym wiedział jak szukać w sklepach bo to na dziś mi potrzebne najlepiej...

To jest caly opis z butelki

20191021_100447.jpg

• Upvote 1

A więc praktycznie izopropanol podziała tak samo praktycznie.

• Upvote 1

Zna ktoś wymiary uszczelki wydechu pomiędzy CP a końcową puszką w Forku SF N/A ? 

Zanim rozkręce chciałbym zakupić aby nie robić tego 2 x.

Wymiary z SG N/A 

20191022_061449.jpg

• Thanks 1

Jakie żarówki są w przednich halogenach w forku SG(przedlift)?

Chciałbym jakieś hidy/ledy na nocne eskapady w terenie tam włożyć, da się?

H3

• Upvote 1

Jakie żarówki są w przednich halogenach w forku SG(przedlift)?
Chciałbym jakieś hidy/ledy na nocne eskapady w terenie tam włożyć, da się?
LedBar daj przed atrapą, a nie bawisz się w połśrodki. Lub jak nie musi być na stałe to na dach magnetyczne przed szyberdachem.

LedBar daj przed atrapą, a nie bawisz się w połśrodki. Lub jak nie musi być na stałe to na dach magnetyczne przed szyberdachem.
Ledbar po jednym wyjeździe jest pełny wody, do tego wyje przy wyższych prędkościach.

Taptane Tapatalkiem

Witam

Proszę o pomoc w doborze  sprężyn. Pacjent - s-turbo sf. Sprężyny -tył. Zdemontowałem stare i chciałem wkładać nowe a tu zonk - Stare są dłuższe od nowych o prawie 4cm. Stare mają 420mm a nowe 380. Jak patrzę po katalogach to wszystkie do s-turbo mają właśnie około 380mm. Nie wiem o co chodzi.

A stare przypadkiem nie są żółte? Nie mają grubszego drutu?

Ledbar po jednym wyjeździe jest pełny wody, do tego wyje przy wyższych prędkościach.

Taptane Tapatalkiem

U mnie ledbar przed grillem sprawdza się znakomicie i żadnej wody w nim nie ma. fffda0be0eb02f41e50853904e71baec.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Choć jeden szczelnie udało się chinolom zrobić

Taptane Tapatalkiem

3 godziny temu, koziolek napisał:

Taptane Tapatalkiem

Radio się podgłaśnia i problem wycia znika ;) 

• Like 1

Radio się podgłaśnia i problem wycia znika  
Jadąc na majówkę, świst był taki że na Słowacji odkręcałem na stacji i ledbar już leżał w bagażniku

Taptane Tapatalkiem