Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.10.2019 o 19:51, Aleksander Dziopa napisał:

Jakie wtryski podchodza do forestera s-turbo przedlift? Z tego co wyczytałem to żółte sidefeed 440cc - czy może ktoś to potwierdzić? Z góry dzięki 

 

seryjnie sa niebieskie topfeed 440cc. mam takie na sprzedanie jak potrzebujesy bo wzmienialem na blekitne od STI (550cc)

20190517_103253.thumb.jpg.7935c8eb6eb7b2246b1e59ae03c1ded0.jpg

Edytowane przez klev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo błąd (check engine) w subaru wyłącza całkowicie tempomat oraz mruga sobie kontrolka tego właśnie.

To teraz proszę mi wyjaśnić to...... od pewnego czasu zapala mi się check ( sprawdzone: błąd sondy) co jakiś czas gaśnie.

Po poprzednim zapaleniu kontrolki wizyta u sprawdzonego dłubacza mechanika i zgaszeniu tejże.

W ubiegłym tygodniu podczas powrotu od onego znów się zapaliła... i teraz do brzegu.

 

Zerknij cię na fotkę i wytłumaczcie mnie OCB ? default_biggrin.png

 

Tak tempomat działa pomimo zapalonego check engine

Dodam tylko że kontrolka zgasła. 323fc7281617cd6d45bb44907dabfe69.jpg&key=46208520601a724d1878490aaaf1ffc1d813dd9a63d25837e6613ccd5e019abe

 

natapane mi5

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od czego te błędy. Skoro kasujesz tzn że jakieś są. Jeśli podasz numer będzie łatwiej pomóc. Sorry nie doczytałem.

W innej marce, błąd sondy drugiej zapalał się przy dziadkowaniu w ruchu miejskim. Jak zmienił się kierowca to problem nie występował.

Edytowane przez ewemarkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Patryk Andrzej napisał:

Jak wiadomo błąd (check engine) w subaru wyłącza całkowicie tempomat

Miałem check z powodu 1 sondy, tej przed katem, teraz czasami zapala się check p420(katalizator) i w obu przypadkach tempomat działał, z tym że u mnie skrzynia manual.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zdejmowałem folię winylową z auta i gdzieniegdzie został klej. Ma ktoś doświadczenie czym to ruszyć bezinwazyjnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KRYSZTAŁ napisał:

Witam. Zdejmowałem folię winylową z auta i gdzieniegdzie został klej. Ma ktoś doświadczenie czym to ruszyć bezinwazyjnie?

 

Avery surface cleaner - trzeba popsikać, odczekać aż klej sie rozpuści i zetrzeć. przydatne przy wszelkich klejach z naklejek. nie uszkadza plastików ani tapicerki.

https://allegro.pl/oferta/plyn-do-czyszczenia-avery-dennison-surface-cleaner-7677699131

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, klev napisał:

 

Avery surface cleaner - trzeba popsikać, odczekać aż klej sie rozpuści i zetrzeć. przydatne przy wszelkich klejach z naklejek. nie uszkadza plastików ani tapicerki.

https://allegro.pl/oferta/plyn-do-czyszczenia-avery-dennison-surface-cleaner-7677699131

A o jaki rozpuszczalnik, związek konkretnie chodzi, żebym wiedział jak szukać w sklepach bo to na dziś mi potrzebne najlepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od czego te błędy. Skoro kasujesz tzn że jakieś są. Jeśli podasz numer będzie łatwiej pomóc. Sorry nie doczytałem.
W innej marce, błąd sondy drugiej zapalał się przy dziadkowaniu w ruchu miejskim. Jak zmienił się kierowca to problem nie występował.
Tu dziadkowania nie ma, automat i standardowa przypadłość ej 204 czyli dziura w obrotach :D

No i właśnie po przegonieniu auta z licznikowym 150 na autostradzie się wziął i błąd wyłączył :) samo się naprawia

natapane mi5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o pomoc w doborze  sprężyn. Pacjent - s-turbo sf. Sprężyny -tył. Zdemontowałem stare i chciałem wkładać nowe a tu zonk - Stare są dłuższe od nowych o prawie 4cm. Stare mają 420mm a nowe 380. Jak patrzę po katalogach to wszystkie do s-turbo mają właśnie około 380mm. Nie wiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...