Skocz do zawartości

PIKNIK MITSUFAN 20.08.2016 C.H. PTAK W RZGOWIE k/ ŁODZI


maniekmitsufan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Otóż dnia 20.08.2016 organizujemy piknik w C.H. PTAK Rzgów k.Łodzi. piknik organizowany w kierunku japońskiej motoryzacji. Jestem założycielem jak i administratorem forum MF.
Co roku chcemy organizować taką imprezę nie kolidującą z imprezami klubowymi. Zaproszeni są ludzie również z innych klubów. Przybywacie i macie pełne prawo rozstawić się pod swoim szyldem jak i banerem. Będą koncerty, i inne atrakcje.
Zero zawiści, konkurencji miedzy klubowej po prostu dobra zabawa.
Miło będzie jak również przybędziecie.
Prosił bym o stworzenie listy kto i jakim autem przybędzie dla rozpoznania i wjazdu w zamknięte dla zewnętrznych osób miejsce.

 

Pozdrawiam
Mariusz

 

post-25594-0-24097700-1469306124_thumb.jpgpost-25594-0-25071700-1469306138.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po przejrzeniu fb zdecydowałem się że pojadę... (gdzie indziej!) bo boję się wpływu  spotkania ze Szkołą Tańca z Pabianic i zespołem Grzmiąca Półlitrówa na moje Subaru :)

nie lękaj się, Szkoła Tańca uczy jak tanecznie mijać pachołki na torze, a zespół Grzmiąca Półlitrówa tak naprawdę zajmuje się poprawianiem brzmienia wydechu, i powinien zwać się Grzmiąca Dwu i Półlitrówa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po imprezie.

W zasadzie dopisały zaproszone kluby.

Łącznie z motocyklistami.

Forum Subaru zabrakło.

Przykro,ale życzę powodzenia.

Mam nadzieję,że jednak znajdzie się tutaj w przyszłości kilku ludzi,których jednak interesuje motoryzacja.

Za powyższe komentarze nic nie wnoszące do tematu również wypada podziękować.

Pozdrawiam.

Edytowane przez maniekmitsufan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam byłem, z ciekawości pojechałem, wziąłem swoich dwóch małych chłopaków obiecując im niezłe furki, STI, EVO, GTR, itd i........

..........

Było kilka aut na krzyż raczej nic specjalnego, jedno EVO, nawet "japoński" Rover (chyba 216) się znalazł ;)

 

Szybko się zwinęliśmy.

 

Miejsce fajne, duży parking, pogoda dopisała, szczerze życzę, aby na kolejne edycje zgłosiło się więcej chętnych i może trochę więcej info w mediach, na forach, itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy radę Panowie.Nowe miejsce.Nowa impreza.Brak frekwencji.Myślę że na wszystko trzeba czasu.Poprzedni piknik w innym miejscu odwiedziło 2 tyś uczestników.Ta impreza jest nowa i będzie mam nadzieję się rozwijać.Dużo zależy od chęci uczestnictwa innych klubów.A to co nowe na początku zawsze ma pod górkę.My nie zamierzamy rezygnować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...