Skocz do zawartości

Automat ( 4EAT ze SportShiftem ) i hamownia. Jest sens?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Na moje próby hamowania dostałem taką odpowiedź z Poznania:

 

"Nie da się poprawnie zhamować  tego automatu , nie wiem ile razy to tłumaczę!!!:) Poza tym na  hamowni o niskiej masie rolek wyniki są zawsze przekłamane od strony Mo ( zawyżone jego wartości) .Wyniki traktować zupełnie z przymrużeniem oka , moim zdaniem nie oddają mocy silnika"

 

I tego bym się trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Poznan robil 5eat, chociac Piotr podobnie powiedzial, ze wynik bedzie taki 'mniej wiecej'.

Jak wiadomo Poznan hamuje nie na rolkach a na drodze.

Najwazniejsze to zgranie automatu z silnikiem i nowa mapa, w moim przypadku zagralo to niemal perfekcyjnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiałem ten temat podczas montażu instalacji LPG , serwisanci zamiast na drodze ustawiać postanowili skorzystać z hamowni która niby obsługuje 4x4 i za cholerę nie potrafili tego wykonać dopiero po całym dniu zabawy zadzwonili że nie dają rady itd itp i że będą musieli jechać gdzieś do konkurencji co się liczy z dodatkowymi kosztami, na co im odpowiedziałem dlaczego nie włożą bezpiecznika odcinającego napęd na tył i po tej poradzie udało im się zestroić mapy LPG z Pb tak że zobacz może u Ciebie tez jest opcja elektronicznego odcięcia tyłu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, hamownie rozróżniają pomiary na kołach od pomiarów mocy silnika . W Twoim przypadku bez znaczenia który pomiar będzie robiony  ważne by po modyfikacjach robić ponowny pomiar identycznie jak przed i będziesz wiedzieć jakie postępy są. Tak że bez obaw jedynie co to znaleźć kumatego operatora takiej hamowni który ogarnia temat i potrafi w kilka minut wyczuć auta i reakcje  na pedał gazu by  nie dochodziło do zrzucania biegu zbyt wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...