Skocz do zawartości

Gc8 2.0t szybka naprawa przed startem, blad nr. 24


kamilos1919

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dluzszego czasu czasmi zaplal mi sie check raz na jakis czas, olalem to bo roboty mam co nie miara a wiadomo ze ze swoim autem sie zawsze na koncu robi :) wiec tak jutro mam start na tychach I dzis check co chwile sie zapala I auto na pelnym gazie przerywa, wystukalem bledy I wyskoczył tylko blad nr 24 od silnika krokowego fachowo mówiac od regulacji biegu jalowego, wyciaglem wyczyscilem spowrotem zalozylem skasowalem bledy I ogien po 2 km na bucie znow to samo, przelozylem cewka z mojego gc8 sti v2 który jezdzi wzorowo skasowalem blad I po 2 km znow to samo, gdy sie zapali check to na pelnym gazie nie jedzie odpowiednio. Wsadzilem z swojego gc8 2.0t wrx cewke I dalej tak samo, raz sie zdazylo ze check mrugal chaotycznie ale auto jechalo normalnie, dodam jeszcze ze po 30s pracy silnika na wolnych obrotach check gasnie I jedzie normalnie. Spotkal sie ktos z takim problemem ? Sory za brak polskich znakow ale to wina angielskiego menu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tak samo dziejew imprezie tylko ze w N/A objawy identyczne wymrugalem checki i mi wyskoczylo czujnik polozenia walka rozrzadu silniczek krokowy i stukowiec . Regulator biegu jalowego musze wyczyscic a czujniki wymienie w nast tyg mam nadzieje ze pzetanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...