Jump to content

Sterowanie radiem z kierownicy w Legacy MY05

Recommended Posts

Odgrzewam kotleta. ;) 
@remuch mam podciągnięte kabelki od sterowania z kierownicy do radia przedliftowego. Wystarczy, że je wepnę teraz w kostkę I88? Jak to ogarnąć? W tej kostce jest też AUX?

Odgrzewam kotleta.  
@remuch mam podciągnięte kabelki od sterowania z kierownicy do radia przedliftowego. Wystarczy, że je wepnę teraz w kostkę I88? Jak to ogarnąć? W tej kostce jest też AUX?
Tak, kabelki pod kostkę. Ale nie wiem czy radio przedliftowe ogarnia sterowanie z kiery ??? Wydaje mi się że nie

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Teraz, remuch napisał:

Ale nie wiem czy radio przedliftowe ogarnia sterowanie z kiery ??? Wydaje mi się że nie

Ogarnia. Poprzednik nad tym pracował. Więc fizycznie kabelki mam za radiem wpięte w wiązkę. O ile ILLUM mam podpięte do świecenie guziczkami na kierze, to nie wiem gdzie podpiąć się sygnałem i AUXem. Z tym, że ja mam radio US z klimą na dwie strefy. 

To Ci niestety nie podpowiem, ja robiłem to do radia poliftowego. W US nie wiem jak piny leca

Ogarnia. Poprzednik nad tym pracował. Więc fizycznie kabelki mam za radiem wpięte w wiązkę. O ile ILLUM mam podpięte do świecenie guziczkami na kierze, to nie wiem gdzie podpiąć się sygnałem i AUXem. Z tym, że ja mam radio US z klimą na dwie strefy. 
W innym poście widzę że udało Ci się podpiąć. Jak to zrobiłeś tak jak ja??

• Upvote 1
12 minut temu, remuch napisał:

W innym poście widzę że udało Ci się podpiąć. Jak to zrobiłeś tak jak ja??

Tak,  posiłkowałem Twoim postem. :) W sumie gdyby nie Ty, @lechuorzech, @Bonless i @WOJO to byłbym w czarnej D. 
Z tym, że ja zrobiłem troszkę inaczej AUX, nie dałem gniazda żeńskiego, tylko bezpośrednio wpiąłem się kabelkiem, zawsze to jakieś mniejsze opory sygnałowe. Jeśli chodzi o segregację z pinami - użyłem kabelków od PC, są takie "żeńsko-męskie" - akurat na te kostki i88 rewelka!

Opiszę na dniach dokładnie co i jak zrobiłem :) Podsumowanie takie. 

Edited by thomson0073
  • Like 1