Skocz do zawartości

Kamera cofania OBK MY04-07


Legacy96

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie wyszło mi że nie warto - pomimo że mogłem za kilka stów kupić taki poliftowy. Jak się okazało jednak z anglika co jak dla mnie go dyskwalifikowało. Z tych samych względów nie chcę wymienić samego wyświetlacza bo mi potem pokaże mile i temp w F.

 

Jedyną rozsądną opcją moim zdaniem jest montaż w miejscu wyświetlacza jakiegoś chinola jak ten GMS Adayo udanie zamontowany w BRZ pokazany tutaj: http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/2794-audio-w-subaru/page-85#entry2499677 

 

Wtedy i funkcjonalności się pojawiają szersze, i działająca po ludzku Navi itd itp.

http://sklephadron.pl/stacje-multimedialne/2933-stacja-multimedialna-gms-adayo-ce4km6-toyota.html

 

Tylko kłopot z montażem fizycznie i kabelkologia pewnie nie P&P tylko lutowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie no niekoniecznie, mozesz kupic ramke i zamontowac 2din w miejscu fabrycznego radia.

zalezy ile chcesz na to wydac i co osiagnac.

 

imho dla kamery cofania samej nie warto robic nic, lepiej zalozyc czujniki cofania.

 

Jezeli mialbym wymieniac HU to tylko na taki ktory obsluguje carplay (uzywam ajfona i jak juz to chcialbym zeby sie to integrowalo) albo odpowiednik dla kogos z zndroidem albo z obiema technologiami :)

 

Tak wiec jak robic to dobrze i tanio nie bedzie.

Plusy zdecydowane to mapy, lepszy dzwiek, wieksze mozliwosci rozbudowy.

 

To czy to jest P&P w tym przypadku nie ma znaczenia za bardzo bo wymieniasz praktycznie wszystko i jedyne co Cie interesuje to sterowanie z kierownicy.

 

Tak wiec osobiscie bym nie ruszal nic albo jak ruszal to przeprowadzil wykopaliska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...