Jump to content

Prośba o pomoc

pablonas
 Share

Recommended Posts

Witajcie. 

Na wstępie wybaczcie małą prywatę. Wątek jakiś czas powisi i zostanie scalony z już istniejącym wątkiem o pomaganiu.

Do rzeczy. 

Mój wieloletni Przyjaciel spodziewa się córki. Niestety w 12 tygodniu ciąży wykryto u Małej bardzo poważną wadę serca. Nie mogło być innej decyzji niż walka. Na szczęście pojawiła się szansa. W Niemczech jest specjalista od takich właśnie chorób (Polak żeby było ciekawiej) i może pomóc w tej kwestii.

Problemem jak zawsze są pieniądze oraz uciekający czas.

Wszelkie informacje znajdziecie tu:

http://www.corinfantis.org/podopieczni/56-pilna-pomoc/593-weronika-sadej

Za kilka dni powinna być również możliwość wpłat za pośrednictwem innej, bardziej znanej fundacji. Poinformuję o tym.

Liczy się każda złotóweczka.

Z góry Wam dziękuję.

pablonas/Paweł

• Upvote 2

Poszło na konto :)

Temat znam od mojej księgowej, tylko tam było grubo, bo mały urodził się bez prawej komory serca!!! Czyli tak jakby Subaru maiło jeździć bez boksera pod maską :(

Ta sama fundacja załatwiła operację w Niemczech, nie wiem czy to była ta klinika. W Polsce nikt tej wady nie chciał operować. Mały żyje i ma się świetnie, mimo że jego mama wciąż nie może uwierzyć, że się udało!!! Będzie dobrze :)

A tutaj raczej zamiast wydawać na pierdoły do samochodów czasem warto komuś pomóc, nowe turbo, remap, wydech, mapa, dolot i inne sralety-pierdolety niewiele znaczą!!!!!!!!!!!

Zdrówka dla małej Weroniki :)  będzie dobrze!!!

• Upvote 1

Witajcie. 

Na wstępie wybaczcie małą prywatę. Wątek jakiś czas powisi i zostanie scalony z już istniejącym wątkiem o pomaganiu.

Do rzeczy. 

Mój wieloletni Przyjaciel spodziewa się córki. Niestety w 12 tygodniu ciąży wykryto u Małej bardzo poważną wadę serca. Nie mogło być innej decyzji niż walka. Na szczęście pojawiła się szansa. W Niemczech jest specjalista od takich właśnie chorób (Polak żeby było ciekawiej) i może pomóc w tej kwestii.

Problemem jak zawsze są pieniądze oraz uciekający czas.

Wszelkie informacje znajdziecie tu:

http://www.corinfantis.org/podopieczni/56-pilna-pomoc/593-weronika-sadej

Za kilka dni powinna być również możliwość wpłat za pośrednictwem innej, bardziej znanej fundacji. Poinformuję o tym.

Liczy się każda złotóweczka.

Z góry Wam dziękuję.

pablonas/Paweł

Pablonas , w takich sytuacjach oczywiście na mnie możesz też liczyć , czekam na nowe namiary do wpłat . 

Szacun dla Ciebie !!!! :) 

• Upvote 1

• 2 weeks later...