Jump to content
Sign in to follow this  
Krakers11

Sprzęgło w prawie nowym wrx sti

Recommended Posts

Witam. Od tygodnia jestem posiadaczem Sti. Auto kupiłem z salonu używane (demo car). Rok produkcji 2014. Niestety dzisiaj zauważyłem ,że okropnie zaczeło się ślizgać sprzęgło-na 6 biegu po wciśnięciu gazu do oporu obroty rosną a auto się prawie nie rozpędza no i po takim dociśnięcie mocno czuć przypalone sprzęgło. Rozumiem ,że sprzęgło jest do wymiany. Moje pytanie co teraz założyć? Auto ma 15tys. przebiegu i jest jeszcze na gwarancji.

Edited by Krakers11

Witam. Od tygodnia jestem posiadaczem Sti. Auto kupiłem z salonu używane (demo car). Rok produkcji 2014. Niestety dzisiaj zauważyłem ,że okropnie zaczeło się ślizgać sprzęgło-na 6 biegu po wciśnięciu gazu do oporu obroty rosną a auto się prawie nie rozpędza no i po takim dociśnięcie mocno czuć przypalone sprzęgło. Rozumiem ,że sprzęgło jest do wymiany. Moje pytanie co teraz założyć? Auto ma 15tys. przebiegu i jest jeszcze na gwarancji.

Oryginalne najlepsze ! , sprzegło nie podlega gwarancji ! 

Demo car po takim przebiegu to nie ma się w sumie co dziwić..

Demo car po takim przebiegu to nie ma się w sumie co dziwić..

Żeby tylko na sprzęgle się skończyło :P

Zależy, jak zamierzasz używać auta. Jeśli cywilnie, to ja bym założył OEM. 

• Upvote 1

Szybki telefon do ASO prawdę Ci powie. [edycja moderatora]

Nie wiem ile jeździłeś nim przed zakupem, ale miałem go na próbę jak miał ~14 tys i sprzęgło brało już wtedy bardzo bardzo wysoko...

Mam nadzieję, że sporo im utargowałeś, bo oferta którą mieli dla mnie miała się ni jak do NOWEGO-białego którego mieli z tyłu.

Autem jeździłem raz. Nie będę ukrywał, że po jeździe byłem już mocno zachęcony do zakupu. Jak byłem to było tylko to STI. Nie chciałem wersji sport tylko tą wyższą w pełnej skórze (teraz jest exclusive wcześniej nazywało się to STTOP). Przy nowym jest 2 tys euro różnicy. Ja utargowałem 9tys z tego co chcieli. :-) A czy jest tajemnicą ile chcieli za nowe białe?