Skocz do zawartości

Grubszy stabilizator tylny


Krzychu24

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, lutek34 napisał:

Dla mnie tył za bardzo podskakuje na wybojach, przy prędkości powyżej 180km/h zaczyna samoczynnie podskakiwać.

Ale uważasz, że to się nasiliło po złożeniu grubszego stabilizatora?

 

Pytałem o wersję, bo o ile dobrze pamiętam to premium i limited mają "inverted struts", ale czy to daje jakieś uchwytne korzyści względem zwykłych w base, nie mam pojęcia.

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kambol napisał:

Ale uważasz, że to się nasiliło po złożeniu grubszego stabilizatora?

 

Pytałem o wersję, bo o ile dobrze pamiętam to premium i limited mają "inverted struts", ale czy to daje jakieś uchwytne korzyści względem zwykłych w base, nie mam pojęcia.

 

nie, stabilizator nie ma nic wspólnego z tymi podskokami tyłu, jego zadanie to zapobieganie zbytnim przechyłom samochodu w ciasnych zakrętach, przy większej prędkości.

Z tego co piszą po forach, to od 2016 w wersjach premium i limited montowali "inverted struts" ale z przodu, tył raczej został tradycyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 31.05.2020 o 08:34, lutek34 napisał:

 

Dla mnie tył za bardzo podskakuje na wybojach, przy prędkości powyżej 180km/h zaczyna samoczynnie podskakiwać. Nie ma tej krótkiej skuteczności tłumienia. Zastanawiam się teraz żeby nie iść za bardzo w koszty, wsadzić cały zestaw sprężyna+amor z STI, patrząc na samą sprężynę wygląda to znacznie lepiej jak w WRX.

Wczoraj za bardzo nie miałem jak sprawdzić ze względu na obfite opady deszczu, ale w zakrętach jest lepiej, sztywniej.

Ja mam wersję premium, ale nie widzę w katalogach żadnej różnicy pomiędzy wersjami w WRX w zawiasach.

Odświeżając temat, gdzie zamawiałeś zestaw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...