Skocz do zawartości

Grubszy stabilizator tylny


Krzychu24

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wymiana stabilizatora na ten grubszy 22mm whiteline spowoduje efekt w postaci usztywnienia zawieszenia i zmniejszenia podsterownosci przy oryginalnym zawieszeniu wrx ? Czy bedzie to mialo jakies konsekwencje w postaci szybszegp zucia sie elementow zawieszenia itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A jesli mowa o stabie wrx 20mm a takim samym sti , da sie odczuc roznice w sztywnosci ?

Jak ten sam materiał, to raczej nie odczujesz ;).

wrx ma chyba 17mm

Mój miał 20mm na przodzie i 18mm tył. Po zmianie na Eibacha 23mm przód i 24mm tył różnica kolosalna. Auto sztywne i nie wychyla się na boki. Przy tak sztywnych stabilizatorach warto też pomyśleć nad mocniejszymi łącznikami. Mi seryjne strzeliły z tyłu 2 razy przy przejeżdżaniu pod kątem przez duże nierówności :). Po wymianie na mocniejsze można cieszyć się naprawdę fajnym prowadzeniem ;). Edytowane przez Matsil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomierzyłem i wyszło że z przodu 19 a z tyłu 20.Pozostaje już tylko eibach...cena kosmos:/

Ktoś się orientuje czy da się rozpoznać czy sprężyny są seria GT czy STI ? Taka zmiana chyba też powinna dosztywnić, inne nie wchodzą w grę bo nie chce obniżyć samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...