Jump to content

Peugeot 107 (my2007) - montaż klimatyzacji

Michał Krupa

Recommended Posts

Witam,

Poszukuję informacji na temat możliwość sensownego zamontowania klimatyzacji w 107. Autko mojej żony ma co prawda prawie 10 lat ale przejechała nim ~30 tys km.

W związku z tym, że auto ma dla niej ogromną wartość sentymentalną trudno byłoby się jej z nim rozstać ale brak klimy coraz bardziej doskwiera (zaczęła więcej jeździć B)).

Próbowałem poruszyć temat w ASO gdzie auto jest nieprzerwanie od początku serwisowane ale nie podjęto tematu.

Da się to w ogóle porządnie zrobić? Chodzi mi o nie pogorszenie ogólnego stanu auta (egzemplarz kolekcjonerski  :D).

Jeżeli tak to może Polecicie kogoś kto takie tematy ogarnia?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

w 107 mojej dziewczyny dołożyli klimatyzację za około 1500zł i wszystko dobrze działa, tylko osiągi trochę spadły :D 

od Ciebie daleko - bo pod Warszawą, ale jak chcesz to zapytam o namiar i może chociaż kupisz wszystkie potrzebne rzeczy u nich, albo wpadniesz na wycieczkę do Warszawy na weekend :) 

• Upvote 1

w 107 mojej dziewczyny dołożyli klimatyzację za około 1500zł i wszystko dobrze działa, tylko osiągi trochę spadły :D

od Ciebie daleko - bo pod Warszawą, ale jak chcesz to zapytam o namiar i może chociaż kupisz wszystkie potrzebne rzeczy u nich, albo wpadniesz na wycieczkę do Warszawy na weekend :)

będę wdzięczny  :)

_

up!

Edited by Michał KR