Jump to content

Subaru-model?

Robert Z.
 Share

Recommended Posts

Witajcie.

Podczytuje forum, zbieram dane, informację. Od pewnego czasu zastanawiam się, który model,wersja według Was jest "najlepsza", który najbardziej dopracowany, a w którym już nie ma tego czegoś...

Wiem, wiem, kultowy to model 22B.

Mi osobiście chyba najbardziej podoba II z "bug-eye i blob-eye"

Wy jakie macie zdanie w tym temacie? :)

Trochę bes sensu ten temat. Najlepszy będzie ten najlepiej utrzymany i zadbany. Tyle w temacie.

To wiem.

Jeszcze nie kupuję. Bardziej mi chodzi, który jest wg Was "dopracowany",który najlepiej odzwierciedla w nazwie, mówisz Impreza i kojarzy się konkretny model.

Powiem tak, słyszałem,że Evo się skończyło przy EVO 8-9, zastanowiło mnie co w takim razie z Imprezą...stąd temat

Dla mnie impreza skończyła się na lanosie :P. A kultowe jest GC8 (kto wie czy kiedyś nie zrobię downgrade'u) ;). Poczytaj o TTTM i będziesz wiedział czego nie wybierać.

mówisz Impreza i kojarzy się konkretny model.

Niebieska i złote felgi.  :mrgreen:

• Upvote 1

Trochę bes sensu ten temat. Najlepszy będzie ten najlepiej utrzymany i zadbany. Tyle w temacie.

To wiem.

Jeszcze nie kupuję. Bardziej mi chodzi, który jest wg Was "dopracowany",który najlepiej odzwierciedla w nazwie, mówisz Impreza i kojarzy się konkretny model.

Powiem tak, słyszałem,że Evo się skończyło przy EVO 8-9, zastanowiło mnie co w takim razie z Imprezą...stąd temat

Nie ma takiego modelu Imprezy, który jednoznacznie należy skreślić z poszukiwań. Jedyne co warto wiedzieć to Impreza z czasem ewoluowała w kierunku komfortu i większej użyteczności na co dzień.

Jeżeli więc poszukujesz samochodu bardziej bezkompromisowego, szukaj starszych modeli.