Jump to content

Foryś w stolnicy poszukiwany

shodan

Recommended Posts

Poszukuję klubowicza ze stolnicy (czyt. stolicy), który mógłby poświęcić 30min swojego czasu i chciałby się pochwalić Foresterem nie-turbo w nowej budzie. Sprawa jest gardłowa, chodzi o obwąchanie samochodu w szczytnym celu przekonania teścia co do jedynej słusznej marki :mrgreen:

Liczę na pomoc ze strony forumowiczów :idea:

Byłem, pytałem, prosiłem... nie ma i nie będzie do maja.

"Z wiadomych względów."

Klient może sobie pooglądać kolorowe obrazki i wybrać samochód za 140k.

Smutek i nostalgia.

Pokazuje to "zajefajne" podejcie warszawskich dealerow subarzanych do klienta. Ciesze sie, ze juz nie mam powodow do jezdzenia ani do Lomianek ani w Al. Krakowska :evil:

Dowiedz sie, moze w Lodzi, Gdansku albo Bialymstoku maja demowke :D

--

Michal

Byłem, pytałem, prosiłem... nie ma i nie będzie do maja.

"Z wiadomych względów."

Klient może sobie pooglądać kolorowe obrazki i wybrać samochód za 140k.

Smutek i nostalgia.

Pokazuje to "zajefajne" podejcie warszawskich dealerow subarzanych do klienta. Ciesze sie, ze juz nie mam powodow do jezdzenia ani do Lomianek ani w Al. Krakowska :evil:

Dowiedz sie, moze w Lodzi, Gdansku albo Bialymstoku maja demowke :D

--

Michal

Niestety mam "tylko" XT, ale pomysł z klientem nie jest głupi. Jeden z moich klientów z chęcią takie autko pokaże tyle, że do mnie jest kawałek ze stolycy :( Niemniej jednak zapraszam, da się zrobić.

Pozdrawiam

Niestety mam "tylko" XT, ale pomysł z klientem nie jest głupi. Jeden z moich klientów z chęcią takie autko pokaże tyle, że do mnie jest kawałek ze stolycy :( Niemniej jednak zapraszam, da się zrobić.

Pozdrawiam

Bardzo dziekuje za zaproszenie. Jeżeli uda mi się namówić szanownego teścia na taką wyprawę chętnie skorzystam z propozycji..

To może namówić teścia na Turrrrrbbbbbo? ;-)

Nie jest zainteresowany turbo.. Albo outback, albo foryś XL...albo inne rozwiązania awd..

A moze Legacy Kombi? Ten samochód jest ciągle dostępny. W razie czego moge nim przyjchać do Wawy.

Pozdrawiam

A moze Legacy Kombi? Ten samochód jest ciągle dostępny. W razie czego moge nim przyjchać do Wawy.

Pozdrawiam

Legacy kombi jeździliśmy w Dawoju. Niestety dostępny był tylko model 2.0 z manualna skrzynia, nas interesuje 2,5 automat..

Outback-a oglądaliśmy też tylko na zdjęciach :roll:

Jeśli dysponuje pan takim modelem (Outback 2,5 aut), z chęcią umówimy się na spotkanie.

Proponuje odpowiedz na PW, jeszcze raz bardzo dziekuje i pozdrawiam!!

w szczytnym celu przekonania teścia
co do jedynej słusznej marki :mrgreen:

:

RANY BOSKIE !!!!!!!!!!!! Za pierwszym razem przeczytałem " teściowa", i krew mię z mózgu odpłynęła. Po odzyskaniu przytomności, doczytałe że chodzi o teścia i wtedy spadł mi kamień z serca ......... na noge. Pozdrawiam z chirugii urazowej. Leżę na korytażu w drzwiach między chirurgią a kardiologią, żeby w razie co, obydwa ordynatory zdążyły dobiec na czas.

Siwy sponiewierany jednym słowem.

RANY BOSKIE !!!!!!!!!!!! Za pierwszym razem przeczytałem " teściowa", i krew mię z mózgu odpłynęła. Po odzyskaniu przytomności, doczytałe że chodzi o teścia i wtedy spadł mi kamień z serca ......... na noge. Pozdrawiam z chirugii urazowej. Leżę na korytażu w drzwiach między chirurgią a kardiologią, żeby w razie co, obydwa ordynatory zdążyły dobiec na czas.

Siwy sponiewierany jednym słowem.

Wszystko będzie dobrze :lol:

Siwy.. a ty ze swoim Forysiem.. może byś pomógł koledze w potrzebie?

[
Siwy.. a ty ze swoim Forysiem.. może byś pomógł koledze w potrzebie?[/
quote]

Ni ma problemu, ino po primo jes daleko, a po drugie primo, moja srebrzysta błyskawica jes kontuzjowana turbiną, a jak dobrze przeczytałem, to ją dyskwalifikuje w przedbiegach ...bidulkę.

Siwy turbo ...... znaczy auto jes turbo, Siwy jest biturbo

Ni ma problemu, ino po primo jes daleko, a po drugie primo, moja srebrzysta błyskawica jes kontuzjowana turbiną, a jak dobrze przeczytałem, to ją dyskwalifikuje w przedbiegach ...bidulkę.

Siwy, może i daleko, ale że sprawa gardłowa, to może i warto dany dystans pokonać. A jeśli chodzi o kontuzję, proponuję przed obdukcją dokonać ekstrakcji rzeczonej turbiny z bidulki, a dalej już pójdzie.. :mrgreen:

• Ojciec Założyciel

W Warszawie istotnie w chwili obecnej nasi partnerzy nie dysponują Foresterami. W Krakowie posiadamy Forestera XL, który (oczywiście) jest do dyspozycji. Aktualne godziny otwarcia salonu to 8-20 w dni powszednie, oraz w soboty 10-16. Po umówieniu się możliwe są także inne godziny.

Łączę pozdrowienia

W Warszawie istotnie w chwili obecnej nasi partnerzy nie dysponują Foresterami. W Krakowie posiadamy Forestera XL, który (oczywiście) jest do dyspozycji. Aktualne godziny otwarcia salonu to 8-20 w dni powszednie, oraz w soboty 10-16. Po umówieniu się możliwe są także inne godziny.

Dziękuję uprzejmie za odzew. Jeżeli ten Foryś jest A/T to chętnie się umówię. Nie będę zaśmiecał forum - wyślę maila, a co!

pozdrawiam!

dokonać ekstrakcji rzeczonej turbiny z bidulki,
a dalej już :

Ekstrakcja to mię się kojarzy z moim ulubionym daniem podstawowym, jak również deserem i kompotem, a tobie to chyba bardzi chodziło o kastrację, bo nie podejżewam że o ekshumacje abo ekskomunike.

chrzesna plejadowa