Skocz do zawartości

Outback kupiony, zaczynają się pytania


lukemike

Rekomendowane odpowiedzi

A myślałem ze ja jestem narwany , a tu kilka dni od kupna i juz chęć pozbycia sie samochodu tosz jeszcze nawet nie zdazyłbym sie nacieszyc ani poznać jego bolączek ! spalanie ? no duze ale zawsze jak sie przesiadam na inny samochod to pali mi wiecej bo musze sie przestawic a pozniej spalanie spada, ja sie przyzwyczajam i jest do zniesienia. Lpg czemu nie ? niewiem dlaczego niektórzy tak sie go boją !? dobry gaz i samochód smiga az miło za smiszne piniądze :D teraz przymierzam sie do konkretniejszego samochodu z mocami wyzszego rzędu ale w lpg po przeliczeniu taniej niz dieselkiem. 

 

No chyba ze to SUbaru kryje w sobie coś co juz własciciel zdazył odkryc a byc niepowinno i dlatego decyzja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem ze ja jestem narwany , a tu kilka dni od kupna i juz chęć pozbycia sie samochodu tosz jeszcze nawet nie zdazyłbym sie nacieszyc ani poznać jego bolączek ! spalanie ? no duze ale zawsze jak sie przesiadam na inny samochod to pali mi wiecej bo musze sie przestawic a pozniej spalanie spada, ja sie przyzwyczajam i jest do zniesienia. Lpg czemu nie ? niewiem dlaczego niektórzy tak sie go boją !? dobry gaz i samochód smiga az miło za smiszne piniądze :D teraz przymierzam sie do konkretniejszego samochodu z mocami wyzszego rzędu ale w lpg po przeliczeniu taniej niz dieselkiem.

 

No chyba ze to SUbaru kryje w sobie coś co juz własciciel zdazył odkryc a byc niepowinno i dlatego decyzja..

tak kryje, silnik i podwozie do wymiany, o blachach nie wspominam...

Widze ze tylko ja popelniam bledy a inni zawsze dobre przemyslane decyzje...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luke - bez obrazy - ale ile ty masz lat?

 

Kupujesz 3litrową benzyne, 250 koni, skrzynia hydraulik, napęd na 4łapy - to na co liczyłeś? Na 7 l na 100?

Przecież to nie foka w dieslu, to musi chlać. Dlatego takie a nie inne komentarze, bo trudno w taką wtopę uwierzyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja to wiedzialem, czytalem, myslalem ze jakos to bedzie ale niestety przesiadka z i30 byla twarda... Nie kazdy musi wierzyc, kto bedzie chcial to sprawdzi auto i kupi

 

28 lat mam, dla informacji, bledy i wtopy robi kazdy

Edytowane przez LukeMike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale ja to wiedzialem, czytalem, myslalem ze jakos to bedzie ale niestety przesiadka z i30 byla twarda... Nie kazdy musi wierzyc, kto bedzie chcial to sprawdzi auto i kupi
 

 

sorry, że odwołam się do innego wątku 

 

 

 

Witam, jako że zrobiłem jeden z większych błędów swojego życia i kupiłem OBK H6 nie sluchając innych mąrzejszych ludzi, że to samochód drogi w utrzymaniu, że pali dużo wachy itp, pozostało mi tylko zastanawiać się, co kupić po sprzedaży Outbacka. Na pewno nie wciągnę się już w duże silniki. Długo przed kupnem OBK myślałem, a może Forester II, no ale przez mój upór i głupotę wybór padł niestety na Outbacka...  

Tak więc panowie, czy do 15 tyś zł kupię jakiegoś Forka 2 generacji który będzie w miarę oszczędny, do którego będzie można założyć bezproblemowo gaz, który nie będzie zbyt drogi w utrzymaniu (głównie o naprawy chodzi) oraz który będzie przynajmniej w tak dobrym stanie jak jeszcze mój nieszczęsny OBK.

 

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/88015-forester-ii-oszczędny-silnik-z-gazem/?p=2449817

 

 

przyjmijmy, że spalanie jest sprawą oczywistą 3.0 litrowy silnik w klasycznym automacie ze stałym 4x4 musi swoje spalić

co jest tak drastycznie "droższego w utrzymaniu" od założeń jakie miałeś kupując Subaru Outbacka 3.0 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie, przeglady, czesci zamienne 2x drozsze niz do i30. Co na celu maja te ataki? Czy ja wciskam komus ten samochod? Jakbym mial cos ukryc to bym napisal ze potrzebuje kase bo musze wyjechac, a tak nie pisze i nie mam zamiaru wymyslac

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez LukeMike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ubezpieczenie, przeglady. Co na celu maja te ataki? Czy ja wciskam komus ten samochod?
 

 

spokojnie, to żaden atak zwykła ciekawość

 

jak dla mnie to akurat OBK w najładniejszym nadwoziu "ever" w dobrej opcji silnikowej, napędowej itp. nie wiem ile tańszy w utrzymaniu miałby być np. starszy Forester 2.0 i czy różnica w tych kosztach jest aż tak duża, oczywiście pomijam spalanie choć to akurat też zależy od tego ile kilometrów i w jakich warunkach się pokonuje bo o ile 'stanie w korkach" kosztuje więcej to km w trasie pewnie tak drastycznie droższe nie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

krvrad powiedział Pójdzie jak świeża bułeczka... dobry wóz to je No nie wiem, podobno silnik, podwozie i blachy do wymiany...

 

Ludziom się nudzi, szukają sensacji, próbują ironii a wychodzi słabo... ;)

Co do samego auta, to po kupnie zrobiłbym lekką kosmetykę z zewnątrz. Co do mechaniki, cóż, Dominik nie wziąłby szrota w komis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś nie wyczuł sarkazmu i tyle.

 

Jeśli chodzi o ten sarkazm to, moim zdaniem, jest trochę nie na miejscu:

 

 

 

Pójdzie jak świeża bułeczka... dobry wóz to je
 

 

No nie wiem, podobno silnik, podwozie i blachy do wymiany... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja napisałem sarkazmem ze blacha i silnik do wymiany, co innego mam napisac jak ktos ocenia cos czego nie widzial.

Mnie nie chodziło o twój wpis. Po prostu nie rozumiem po co "ktoś" piszę w twoim wątku, wymyślone historie o samochodzie którego nie widział? Dla żartu? Przecież Raju jest ostatnia osobą która sprzedałaby bubla.

 

Dla mnie EOT, życzę Ci powodzenia w sprzedaży i znalezienia odpowiedniego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...