Skocz do zawartości

Outback kupiony, zaczynają się pytania


lukemike

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie wróciłem z wojaży w stolicy, nabyłem droga kupna Outbacka 07 H6, ale jak to bywa przy nowej zabawce rodzi się pytanie, jakie tarcze plus klocki polecacie na przód ? tak żeby nie były najtańsze ale też nie jakieś wyczynowe...

 

Gratulacje, identycznego (tylko MY08) sprzedałem ostatnio :)

 

Z klockami ja bym zakładał OEM (Jurid), nie ma co kombinować z innymi /droższymi bo to i tak nic nie da, podobnie jak z tarczami.

Za jakiś czas pewnie będziesz się pytał, na co zmienić hamulce, bo słabo hamuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2.5, kiedy kupowałem nie było prawie żadnego wyboru, żadnych poliftowych H6 nie było w sprzedaży. W mieście może i jest różnica ok 1,5 do 2 litrów ale w trasie pewnie już się wyrównuje.

Zresztą wiedziałeś chyba, że 3.0 6 cylindrowy silnik boxer z automatem będzie sobie trochę palić:)

Ogólnie to jest optymalny wybór. Teraz bez wahania kupił bym 3.0. Silnik jest mniej awaryjny i masz tam praktycznie wszystko co w aucie jest potrzebne. Ciesz się autem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w trasie to Ci ile bierze?

11 litrów na "S" a w miescie na "I" 15

Mi 2.5 4eat palił mniej więcej 11 w trasie i 13 noPB w mieście. Po założeniu LPG spalanie pozostało właściwie na tym samym poziomie.

 

Ja bym na Twoim miejscu nie sprzedawał kupionego kilka dni temu samochodu, bo stracisz na tym więcej niż na założeniu porządnej instalacji gazowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ale w trasie to Ci ile bierze?

11 litrów na "S" a w miescie na "I" 15

Mi 2.5 4eat palił mniej więcej 11 w trasie i 13 noPB w mieście. Po założeniu LPG spalanie pozostało właściwie na tym samym poziomie.

 

Ja bym na Twoim miejscu nie sprzedawał kupionego kilka dni temu samochodu, bo stracisz na tym więcej niż na założeniu porządnej instalacji gazowej.

To źle zestrojona,...

 

Wysłane z mojego Honor 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...