Skocz do zawartości

Outback kupiony, zaczynają się pytania


lukemike

Rekomendowane odpowiedzi

He he, a jak jechałeś moim w ramach zapoznania z modelem, to się zarzekałeś, że na pewno nie kupisz H6, :D

ale fajnie. Gratulacje. Będę miał czarnego bliźniaka we Wrocławiu.

Cena z tego ogłoszenia delikatnie mówiąc "wygórowana", mam nadzieję, że były jakieś negocjacje. Jeśli to nie tajemnica handlowa, to napisz ile dałeś, no i co tam masz już zrobione z "większych rzeczy" (upg, napinacze łańcucha, sls, katalizatory? - wiem jadę grubo, ale już trochę poznałem to auto :P).

Co do hamulców, to ja mam włożone wszystko oem (tarcze przód i tył, klocki) i jestem bardzo zadowolony.

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w swoim tarcze Hawk Performance 3016 mm x 30 mm dobrane przez Carfita klocki też Hawka. Tył tarcze brembo + klocek ferodo. Zestaw dość dobrze jak na seryjny zacisk hamował.

 

s7.JPG

Edytowane przez aretzky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce wymienione, już nic nie piszczy i jedzie się elegancko ;] gdyby nie spalanie 15 litrów  :wacko:  no ale nie jestem zdziwiony ani zszokowany, spodziewałem się tego, jak będzie mnie to męczyło to na wakację przesiądę się do 2.5 z gazem i będzie oszczędnie B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na to ;) omijaj wzrokiem wskaźnik spalania :D w końcu nie po to kupuje się benzynowy silnik o pojemności 3.0 żeby mało palił :D

 

Ponadto jako całość OBK/Legacy H6 nie palą dużo :) Przyjemnej eksploatacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napisałem że zobaczę, jak dalej będzie mnie spalanie przerażało i martwiło to zamienię na 2.5. Czemu mam się wkurwiać i patrzeć ciągle na poziom paliwa. Może błąd popełniłem, że nie kupiłem 2.5, ale błędów nie popełnia ten kto nic nie robi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że też się spodziewałem, mało tego, każdy mi mówił że dużo pali a ja mówiłem że wolę jak dużo pali niż jak ma się psuć i stać u mechanika... Może za bardzo się napaliłem (a myślałem że mam chłodną głowe), zobaczymy, narazie jeżdżę, jutro jade do urzędu złodziejskiego i do WK 

Edytowane przez LukeMike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...