Jump to content

Outback kupiony, zaczynają się pytania

lukemike
 Share

Recommended Posts

Witam, właśnie wróciłem z wojaży w stolicy, nabyłem droga kupna Outbacka 07 H6, ale jak to bywa przy nowej zabawce rodzi się pytanie, jakie tarcze plus klocki polecacie na przód ? tak żeby nie były najtańsze ale też nie jakieś wyczynowe...

He he, a jak jechałeś moim w ramach zapoznania z modelem, to się zarzekałeś, że na pewno nie kupisz H6, :D

ale fajnie. Gratulacje. Będę miał czarnego bliźniaka we Wrocławiu.

Cena z tego ogłoszenia delikatnie mówiąc "wygórowana", mam nadzieję, że były jakieś negocjacje. Jeśli to nie tajemnica handlowa, to napisz ile dałeś, no i co tam masz już zrobione z "większych rzeczy" (upg, napinacze łańcucha, sls, katalizatory? - wiem jadę grubo, ale już trochę poznałem to auto :P).

Co do hamulców, to ja mam włożone wszystko oem (tarcze przód i tył, klocki) i jestem bardzo zadowolony.

Edited by Kambol

Ja miałem w swoim tarcze Hawk Performance 3016 mm x 30 mm dobrane przez Carfita klocki też Hawka. Tył tarcze brembo + klocek ferodo. Zestaw dość dobrze jak na seryjny zacisk hamował.

s7.JPG

Edited by aretzky

A mam jeszcze pytanie odnośnie dźwigni kierunkowskazów, powinna wracać przy kontrze ? czy w subaru ten typ tak ma że trzeba ręcznie odbijać ?

Powinna wracać :-/

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Kolejne pytanie po dzisiejszej jeździe, w trakcie jazdy słychać jakieś takie dziwne dźwięki jakby z okolicy nawigacji/radia, płyt w środku nie mam żadnych , klima wyłączona. Nawigacja czyta z płyty czy co to może być ?

To chyba klapki mieszacza powietrza, czy coś takiego, u mnie też cały czas pracują, ale za jakiś czas przestaniesz je słyszeć. ;)

Kierunkowskazy, jak pisali przedmówcy - odbijają.

Hamulce wymienione, już nic nie piszczy i jedzie się elegancko ;] gdyby nie spalanie 15 litrów  :wacko:  no ale nie jestem zdziwiony ani zszokowany, spodziewałem się tego, jak będzie mnie to męczyło to na wakację przesiądę się do 2.5 z gazem i będzie oszczędnie B)

Nie patrz na to ;) omijaj wzrokiem wskaźnik spalania :D w końcu nie po to kupuje się benzynowy silnik o pojemności 3.0 żeby mało palił :D

Ponadto jako całość OBK/Legacy H6 nie palą dużo :) Przyjemnej eksploatacji :)

No napisałem że zobaczę, jak dalej będzie mnie spalanie przerażało i martwiło to zamienię na 2.5. Czemu mam się wkurwiać i patrzeć ciągle na poziom paliwa. Może błąd popełniłem, że nie kupiłem 2.5, ale błędów nie popełnia ten kto nic nie robi... 

Najgorsze jest to że też się spodziewałem, mało tego, każdy mi mówił że dużo pali a ja mówiłem że wolę jak dużo pali niż jak ma się psuć i stać u mechanika... Może za bardzo się napaliłem (a myślałem że mam chłodną głowe), zobaczymy, narazie jeżdżę, jutro jade do urzędu złodziejskiego i do WK 

Edited by LukeMike