Jump to content

Wysokość zawieszenia przód Legacy IV

Jakub Jankowski
 Share

Recommended Posts

• 1 month later...

Pytanie dotyczące sprężyn "wrzuciłem" jeszcze lpg (zbiornik 55l) w miejsce koła i też zmuszony będę do wymiany sprężyn tył okrutnie siedzi i zastanawiam się na dołożeniem podkładek dystansowych pod sprężyny 30 mm żeby jeszcze podnieść tylko zastanawiam się czy w połączeniu ze wzmocnionymi sprężynami Lejsofors nie będzie to przesadą i na ile zmieni to charakterystykę zawieszenia (amortyzatory mają ok 75% sprawności wiec bym zostawił)

Pytanie dotyczące sprężyn "wrzuciłem" jeszcze lpg (zbiornik 55l) w miejsce koła i też zmuszony będę do wymiany sprężyn tył okrutnie siedzi i zastanawiam się na dołożeniem podkładek dystansowych pod sprężyny 30 mm żeby jeszcze podnieść tylko zastanawiam się czy w połączeniu ze wzmocnionymi sprężynami Lejsofors nie będzie to przesadą i na ile zmieni to charakterystykę zawieszenia (amortyzatory mają ok 75% sprawności wiec bym zostawił)

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/75362-wymiana-spr%C4%99zyn-legacy-kombi-iv-03r/page-2?hl=64cm#entry2246547

• 3 weeks later...

ja mam podobnie, poprzedni właściciel zmienił przednie zawieszenie i jak to powiedział ,,na bardziej sportowe,, : KYB Front Right/Left Shock Absorber - OE High Quality Excel-G 334374. Przód mam 70 cm a tył 64-65 cm na kołach 225/45R17.

post-24597-0-77141000-1467589794_thumb.jpg

Edited by CZAJA48

• 2 weeks later...
  • 5 months later...