Skocz do zawartości

Wysokość zawieszenia przód Legacy IV


Jakub Jankowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Pytanie dotyczące sprężyn "wrzuciłem" jeszcze lpg (zbiornik 55l) w miejsce koła i też zmuszony będę do wymiany sprężyn tył okrutnie siedzi i zastanawiam się na dołożeniem podkładek dystansowych pod sprężyny 30 mm żeby jeszcze podnieść tylko zastanawiam się czy w połączeniu ze wzmocnionymi sprężynami Lejsofors nie będzie to przesadą i na ile zmieni to charakterystykę zawieszenia (amortyzatory mają ok 75% sprawności wiec bym zostawił)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczące sprężyn "wrzuciłem" jeszcze lpg (zbiornik 55l) w miejsce koła i też zmuszony będę do wymiany sprężyn tył okrutnie siedzi i zastanawiam się na dołożeniem podkładek dystansowych pod sprężyny 30 mm żeby jeszcze podnieść tylko zastanawiam się czy w połączeniu ze wzmocnionymi sprężynami Lejsofors nie będzie to przesadą i na ile zmieni to charakterystykę zawieszenia (amortyzatory mają ok 75% sprawności wiec bym zostawił)

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/75362-wymiana-spr%C4%99zyn-legacy-kombi-iv-03r/page-2?hl=64cm#entry2246547

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja mam podobnie, poprzedni właściciel zmienił przednie zawieszenie i jak to powiedział ,,na bardziej sportowe,, : KYB Front Right/Left Shock Absorber - OE High Quality Excel-G 334374. Przód mam 70 cm a tył 64-65 cm na kołach 225/45R17.

post-24597-0-77141000-1467589794_thumb.jpg

Edytowane przez CZAJA48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...