Skocz do zawartości

Sub-Bas Forester SG


diamond

Rekomendowane odpowiedzi

Foresterowicze

 

 

Zastanawiam się nad zamontowaniem w bocznej części bagażnika głośnika basowego, który nie był w standardowym wyposażeniu, a widziałem w kilku modelach  SG. Wiem że  można nabyć takie cudeńko na popularnej aukcji. Obawiam się, że może się  skończyć na wymianie całości audio, ale mimo  to z  góry dziękuję za Wasze opinie, doświadczenia i sugestie .

 

Pozdrawiam

 

D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie wstawiłem tubę aktywną - 220zł, głośniki magnat na 120 na przód - 140zł razem z dystansami pod forka z popularnego portalu, wygłuszenie matą bitumiczną ( jakiś kauczuk + amelinium ) - 30 zł na jedne drzwi oraz radio Vordon 2DIN z kamerą ( z która się jeszcze szarpię i nie mogę dojśc do pewnej rzeczy ) Radio Vordon lub Diginity to "chińczyk" z krwi i kości ale mogę oglądac filmy i słucha muzyki z SD i Pena. Koszt z kamerą ok 500zł ( ja się zamieniłem na laptopa, z którego nie korzystałem )

 

Podsumowując. Zmień audio, wstaw tubę lub aktywną, razem to naprawdę fajnie gra:) w porównaniu do ori audio ( NIEEEEEE!!!! )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wwwelektrodor polecam. wymienialem tam miesiac temu przod z ori kalu13tek na zestaw16cm ze zwrot.jestem umowiony na wymiane tylu i gluszenie 4drzwi. gosc zna sie na rzeczy i odwiodl mnie od zabudowy boczku bagaznika lub zapasu. a jako ciekawostke powiedzial ze ma zlecenia na gluszenie nowych subaru w salonie.... jak luzny bagaznik to tylko tuba. Jak malo miejsca to poduszka basowa pod fotel(poduszki nie testowalem jakby ktos sie wypowiedzial czy to ma sens to bym zamontowal). pzdr

Edytowane przez mariosol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tubę pod fotel ( poduszkę ) to jest to droższe rozwiązanie, z tego co pamiętam od 500 zł wzwyż. Wiadomo, zminiaturyzowane = droższe, a przecież gra musi. Moja tuba aktywna nie zajmuje dużo miejsca na pace. Przecież codziennie nie wożę tam pralki, mebli etc:) więc miejsca mam pod dostatkiem jak na moje potrzeby. Jeździłem nowym I30 trochę 1.4 benzynka i audio fajnie tam pykało, pewnie podobnie jak w i40. Swoją drogą ten silnik 100KM radzi sobie z tym hatchbackiem i to dośc nieźle.

 

Jak już wątek trochę się rozwinął w innych kierunkach to może mi ktoś pomoże na temat " rear wire trigger button" w kamerze? Czy ktoś z Was to podłączał do światła wstecznego i do odpowiedniego kabelka w z tyłu radia? Bo podłączenie do kabla AV kamerki nie działa. A chciałbym miec w końcu obraz z kamery przy wrzuceniu wstecznego, a nie za pomocą przycisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tubę pod fotel ( poduszkę ) to jest to droższe rozwiązanie, z tego co pamiętam od 500 zł wzwyż. Wiadomo, zminiaturyzowane = droższe, a przecież gra musi. Moja tuba aktywna nie zajmuje dużo miejsca na pace. Przecież codziennie nie wożę tam pralki, mebli etc:) więc miejsca mam pod dostatkiem jak na moje potrzeby. Jeździłem nowym I30 trochę 1.4 benzynka i audio fajnie tam pykało, pewnie podobnie jak w i40. Swoją drogą ten silnik 100KM radzi sobie z tym hatchbackiem i to dośc nieźle.

 

Jak już wątek trochę się rozwinął w innych kierunkach to może mi ktoś pomoże na temat " rear wire trigger button" w kamerze? Czy ktoś z Was to podłączał do światła wstecznego i do odpowiedniego kabelka w z tyłu radia? Bo podłączenie do kabla AV kamerki nie działa. A chciałbym miec w końcu obraz z kamery przy wrzuceniu wstecznego, a nie za pomocą przycisku.

Co do samego audio w I40, to porażka.. Auto nafaszerowane elektroniką, a głośniki grają gorzej niż starej Subarynie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli chodzi o tubę pod fotel ( poduszkę ) to jest to droższe rozwiązanie, z tego co pamiętam od 500 zł wzwyż. Wiadomo, zminiaturyzowane = droższe, a przecież gra musi. Moja tuba aktywna nie zajmuje dużo miejsca na pace. Przecież codziennie nie wożę tam pralki, mebli etc:) więc miejsca mam pod dostatkiem jak na moje potrzeby. Jeździłem nowym I30 trochę 1.4 benzynka i audio fajnie tam pykało, pewnie podobnie jak w i40. Swoją drogą ten silnik 100KM radzi sobie z tym hatchbackiem i to dośc nieźle.

 

Jak już wątek trochę się rozwinął w innych kierunkach to może mi ktoś pomoże na temat " rear wire trigger button" w kamerze? Czy ktoś z Was to podłączał do światła wstecznego i do odpowiedniego kabelka w z tyłu radia? Bo podłączenie do kabla AV kamerki nie działa. A chciałbym miec w końcu obraz z kamery przy wrzuceniu wstecznego, a nie za pomocą przycisku.

Co do samego audio w I40, to porażka.. Auto nafaszerowane elektroniką, a głośniki grają gorzej niż starej Subarynie 

 

Hmmm...Ja jeździłem i30 2014r. Przez parę mc miałem dostęp do tego autka. Nie wiem jaka to była wersja wyposażenia ale w tym I30 co ja jeździłem, nie było centralnego ani światełka w podsufitce z przodu :D  ale audio było całkiem zacne jak na ori.

Zasilanie do kamery z światła wsteczne. Przewód idzie w prawym progu. Ja mam kamerę cofania w radiu

 

Wysłane z mojego Honor 7.

 

 

Ymhy, dzięki. Czyli ,muszę poprowadzić dodatkowy kabel z Kostki iso ( u mnie oznaczenie A3 rear wire trigger button ) do światła wstecznego? ( mam już tam podpięte zasilanie kamery )

 

Dobrze zrozumiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...