Skocz do zawartości

KOŃCÓWKA LPG Słowacja/Węgry/Chorwacja


diamond

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za info @aflinta. Nabrałem pewności. Co do LPG to nie zwracałem uwagi na to, bo zazwyczaj jeździłem na ON. 

 

 

Pozdrawiam 

ja tak samo, zawsze jeździłem na ON, ale tankowałem na fulla w Polsce, z lpg też bym tak zrobił o ile butla nie jest mała ;)

Edytowane przez Pawel Szuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butla 73 l. Średnio wchodzi ok 53-57 l, co pozwala na zrobienie w cyklu miejskim ok 490 km. Myślę że na dłuższym odcinku zrobię więcej kilometrów, zawsze będzie też w rezerwie  PB::

To ja bym tankował na fulla w PL a z drogi powrotnej jak bedziesz gdzies na Bośni to tam.

 

Kiedyś zatankowałem tam do pełna i zapłaciłem naprawde niedużo..

ale to był ON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Butla 73 l. Średnio wchodzi ok 53-57 l, co pozwala na zrobienie w cyklu miejskim ok 490 km. Myślę że na dłuższym odcinku zrobię więcej kilometrów, zawsze będzie też w rezerwie  PB::

To ja bym tankował na fulla w PL a z drogi powrotnej jak bedziesz gdzies na Bośni to tam.

 

Kiedyś zatankowałem tam do pełna i zapłaciłem naprawde niedużo..

ale to był ON

 

W zeszłym roku, zapakowana Skodą Octavią w TDI ( 170 ps), dojechałem z domu do Zadaru bez tankowania po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lata temu zrobiłem w 3 tygodnie Forkiem traske po Słowacji, Węgrzech, Bośni, Serbii, Albanii, Czarnogórze, Chorwacji... zasięg na butli LPG miałem jakieś 300-350 km i jeśli dobrze pamiętam tylko raz byłem zmuszony pokonać część trasy na benzynie...

I cena LPG zdecydowanie tańsza niż Pb.

Wlewy na stacjach nasze...

 

Pozdr

Edytowane przez irek200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Bośni zas kojarze najdroższą stację na calej drodze

 

Wysłane z mojego Honor 7.

akir dziwna sprawa bo ja na bośni tankowałem i wychodziło po przeliczeniu tanio...

 

musiałeś na jakims kawiorze zatankować :D

Edytowane przez Pawel Szuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leciałem tym przełomem Bośnia Chorwacja i cena kosmos

 

Wysłane z mojego Honor 7.

Ja tankowałem gdzieś za medjugorie na podrzędnej stacji, dowaliłem na fulla i sie pozytywnie zdziwiłem jak zobaczyłem rachunek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tranzytach najlepiej wychodzi się płacąc kartą. Z kosztów ukrytych tylko prowizja banku. Za to nie latasz po kantorach, nie zostają drobniaki.

 

Moja filozofia jazdy na lpg w obcym terenie: Cały rok oszczędzam na jeździe na lpg, to jak trafi mi się odcinek do przejechania na benzynie, nie panikuję, nie szukam na siłę lpg w pobliżu, ciągnę swoją trasę, aż znajdę po drodze. Węgry staram się odwiedzać z pełnym bakiem, bo cena gazu równa 70% benzyny mnie drażni. Na szczęście to nie jest duży kraj. Tranzyt Novi Sad SRB - Bratysława SK autostradą zapakowanym OBK to ze dwie motogodziny i 43 litry serbskiego gazu.

Po za ceną lpg i aktualną władzą, Wegry to naprawdę fajny kraj na urlop, sanatorium (honorują NFZ), reset weekendowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...